Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sporttal lehet az alapanyagcse...

Sporttal lehet az alapanyagcsere ala menni?

Figyelt kérdés
Tehat megettem az alapanyagcseremnek megfelelo mennyisegu etelt (pont annyit), de elegettem mondjuk - 300 kcalt sporttal. vagy ez is karos?

2015. márc. 21. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
17%

Mit nevezel károsnak, mekkora az alapanyagcseréd, ezt a mennyiséget mégis honnan tudod ilyen biztosan... kiderül a végén, hogy nincs értelme a kérdésednek :)


Annyit eszel amennyit te jónak gondolsz, egyedül téged terhel felelősség is azért, ha túl keveset eszel (a te tested épül le adott esetben).


És tényleg, te ismered legjobban magadat, te tudod mennyit eszel, mennyit edzel, még te sem tudod persze kiszámolni a kalória felhasználásokat, csak viszonylag primitív közelítést alkalmazhatsz, ezt (szerintem) tartsd fejben!


Én ismerek olyan 90 kiló körüli erősportolót, aki nem evett 2000 kcal-t egy nap, ketogén étrenden. És így edzett.. ezt is figyelembe véve jó minőségű ételekből, fogyáshoz elég lehet az a mennyiség amit te alapanyagcseréhez szükséges mennyiségnek gondolsz.

2015. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En csak azt nezem, amit a merleg kiir. Gondolom, hogy ez sem lehet 100%- ban pontos, de mivel a legjobbat akarom a testemnek, igy kell egy viszonyitasi ertek. Csak a legjobbat akarom sajat magamnak, ezert irtam ki a kerdest.
2015. márc. 22. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!