Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csökkenteni szeretném a...

Csökkenteni szeretném a bevitt kalóriát, mert jelenleg tartom a súlyom már három hete. Egyenletesen csökkentsem minden napszakban, vagy egy bizonyos napszakban egyek kevesebbet?

Figyelt kérdés

1600 kcalt eszek egy nap (179 cm/ 74 kg, 30 éves nő vagyok).

Heti 5x fél órát edzek.


2015. ápr. 30. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem fogyok 1400-1500 kalóriától csak súlyt tartok.

158 cm és 65 kiló vagyok.

Én hirtelen fogom csökkenteni a kalóriamennyiségemet legalább 1000-1200 kalóriára, aztán majd lassan növelem fölfele ha már elértem a kívánt súlyt.

2015. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy az inzulinszintedet tartsd alacsonyabban, az is segíthet.
2015. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt Neked kell tudnod vagy kitapasztalnod. Én arra a napszakra pozicionáltam az evés zömét, amikor tipikusan éhes vagyok s onnan vettem el, ahonnan nem igazán hiányzott.

Mivel már eleve keveset eszel, sokat nem akarnám csökkenteni, inkább variálnék valamit, extra mozgást iktatnék be legalább egyetlen napra (a múltban párszor segített nekem) vagy egyszerűen várnék. Úgy tudom, előfordulhat, hogy az ember súlya stagnálhat egy ideig, pedig mindent úgy csinál, ahogy előtte vagy utána.

2015. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!