Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mikor jött el az a...

Nektek mikor jött el az a bizonyos katt?

Figyelt kérdés
Mikor éreztétek : nem bírom tovább ezt a disznó létet,változtatok!
2014. júl. 10. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Sosem tartanám magam disznónak, igaz, sose mentem nyolcvanpár kiló fölé, az már durván zavart volna.

Amikor elhagytam a glutént, akkor olvasgattam itt-ott, megtaláltam eme oldalt s ráébredtem, ha már átalakítom a táplálkozásomat, használjam ki és próbáljak fogyni is... Ami nekem nem megy könnyen, de makacs vagyok.

2014. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy nyár elején, amikor szembesültem azzal, hogy sem nadrág, sem szoknya, sem fürdőruha, sem egyberuha, semmi nem áll jól rajtam; van pár darab, amiben kevésbé tűnök kövérnek, de igazán szép sem ruhában, sem meztelenül nem lehetek ezzel a súllyal.
2014. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor több év kihagyás után /két szülést követően/ először megláttam magam fürdőruhába. Majdnem elájultam. Kérdezte az eladó, hogy megveszem-e, mire mondtam hogy borzasztóan nézek ki benne. Erre a válasz annyi volt, hogy az nem a fürdőruhán múlik.

Le is dobtam azt a fölös 46 kg-t, ennek már 10 éve lassan. Soha többet nem engedtem, hogy 6 kg-nál több visszajöjjön. Ha visszajött, akkor gyorsan attól is megszabadultam. Csak így tudom megtartani az alakom.

2014. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor 5 kiló felesleg van rajtam akkor mindig eljön az idő a változtatásra.
2014. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!