Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ettem 300 gramm lekvárt,...

Ha ettem 300 gramm lekvárt, illetve 100 gramm áfonyát, illetve egy zsemlét, akkor mennyi idő múlva érdemes elmennem futni, vagy gyalogolni, hogy ne épüljenek be zsírként a szervezetembe?

Figyelt kérdés

#futás #sport #kalóriaégetés #hízás megelőzése.
2015. ápr. 30. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy mi van? Legyél kalóriaminuszban, a lekvárt meg korlátozd!
2015. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erre, bevallom, sose gondoltam, de még az is lehet, hogy a helyes válasz úgy kezdődhet, hogy "attól függ".


Egyél rendesen és gyalogolj, amikor jólesik vagy amikorra előírtad magadnak.

Ne lengj ki sokszor, de ha mégis, na bumm, felesleges megpróbálni kompenzálni, de persze ártani nem árt egy séta. Engem nem zavarna, mikor hol mi épül be, a kalóriadeficit nevű csoda viszont nálam működik.

Úgy tudom, ketósok képesek a szénhidrát utáni edzéssel elérni, hogy a szénhidrát ne zavarjon be. Viszont edzés után kis idővel a glikogénraktárakat lehet túltölteni, ha jól emlékszem. Sajna nem tudom, azok mennyi szénhidrátot vesznek fel, adatokat nehezen jegyzem meg.


300g lekvár viszont brutális és nem tartom jónak. A fruktóz részt amúgy nem veszik fel a glikogénraktárak. De ahhoz úgyis korábban kellett volna őket lemeríteni.

2015. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha felnyomod az inzulinszintedet ilyen módon, akkor szerintem mindenképpen elkezdesz betölteni tápanyagokat. Az izmaidba, ha az tele van akkor meg zsírraktárakba, így működik az inzulin.


Hogy többet töltesz-e be egy nap mint amennyit leadsz, nos az már összkalória bevitelen, felhasználáson múlik. Összességében azért ilyen étkezésekkel könnyebb több zsírt raktározni (lassítani az anyagcserét? rontani a metabolizmust?) mint normális ételekkel.


Gondoljunk arra: sok sportoló hájas. Pedig lemozoghatnák, ha ez így menne.

2015. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"mennyi idő múlva érdemes elmennem futni"


AZONNAL!

2015. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teli hassal? :S
2015. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyitől kinek lesz tele a hasa? Na nehogy már! Ez annyi, mint két pohár víz...
2015. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Végülis... :D
2015. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Post mensam stabis aut mille passus meabis." avagy étkezés után állj vagy ezer lépést járj :) Futásról mondjuk nincs szó, olyat nem is szoktam.
2015. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!