Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy napra ez nem sok?

Egy napra ez nem sok?

Figyelt kérdés

Nehany napja nagyon keveset eszek, kezdtem is fogyni.

mai adagom: 1 tanyer husleves, 2 szelet rantotthus, 1 db 50grammos kitkat csoki.


Fogyok ha csak ennyit eszek ma?


Koszi:)


2015. máj. 3. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem fogysz,mert ez szinte csak szénhidrát.Üres kalória.
2015. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
gusztustalan kajákat eszel, de hízni nem fogsz ennyitől
2015. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez elég kevés, úgyhogy elég bizonyos, hogy fogysz.

Oly nagyon nem is szénhidrátos, bár nem ilyeneken élek, nem tudom, mennyire az, főleg, hogy az adott húsleves 0sszetételéről sincs fogalmam, nem mindegy, hogy tésztás vagy csak egy darabka répa úszik a hús és zsír mellett...

2015. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Húst nem szoktam enni, sokáig voltam vega, nem eszem gabonát és ketogénezek, a rántott húst főleg nem szerettem sosem, s így sem látom, mi a gusztustalan eme ételekben... Egyesek intoleránsak.


Amúgy beírtam a kalóriabázisba, így persze nem megbízható, hisz nem saját étel, minden mérve, de mégis.

Tésztával a húslevest.

750 kcal, 70g ch.

A zsír és a fehérje esetében rezeg a léc, a ch ugye elég alacsony, a szénhidrátszegény diétát követők zöme többet eszik. A kalóriánkénti szénhidrát nem egy fontos tényező, ha nem extrém az értéke.


Ha a kérdezőnél durván mások a méretek, akkor sem lehet sok, max. a zsírt és a fehérjét felviszi a tuti elégséges szintre.

2015. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok miért pontoztatok le.Az üres kalóriákkal nem fog fogyni,a szervezete tartalékra kapcsol,amit bevisz,még jobbam feltapad.Maximum a vízveszteség miatt lesz vékonyabb.A húsleves oké.De az olajos,lisztes,paníros rántotthús,a cukros csoki mióta nem szénhidrát??
2015. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha kalóriadeficites, akkor fogyni fogsz. Más kérdés, hogy milyen zsíros lesz a tested ha teljesen tönkremegy az anyagcseréd, vitaminhiányos leszel és csoffadt.
2015. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jobban járnál ha inkább úgy fogynál hogy rendszeresen eszel normális kajákat sok hús zöldség kevesebb gyümölcs, tojást, pici tejtermék. Cukros, csokis, rántott, olajos (olajban sűlt) kenyér, tésztaféléket meg felejtsd el

Persze hogy fogysz ha koplalsz. Mi ez az idióta kérdés hogy sok-e az a kaja? Gyakorlatilag semmi, egészségügyileg pedig 0.

Fogyni fogyhatsz, de az biztos hogy nem zsírból fog lemenni hanem izomból a végén pedig egy hájas csontollekció leszel rettenetes alakkal.

Nem értem mi a nehéz utána járni egy kicsit a dolognak. Képzeld én megtettem, heti 1 kiló fogyás, sose éhezés, egészségesebb kinézet, jó alak lett a vége. Persze megértem jobb lustának lenni és inkább nem enni minthogy egészséges kaját főzz és kimenj egy nap egyszer futni 20 percet

2015. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Fogyókúra helyett inkább diétáznod kéne , szóval olívás pirítós, héjában sült krumpli, min. 2, 5 l szénsavmentes ásványvíz, a csokoládét pedig felejtsd el. Sok sikert! ;-)
2015. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez egy étkezés, nem egy napi adag.


Egy nap illik mondjuk 5x étkezni. Akkor nem fogsz mindent elraktározni.

A szervezeted nem hülye. Rájön, hogy naponta egyszer kap kaját, akkor abból mindent elraktároz, hogy legyen miből fenntartania magát.

2015. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pirító mint diétás? A búzával nem hízni szoktak? Meg éhezést csökkenteni? (meg fánkot sütni)


Napi 1 étkezést nyomnak izében, időszakos böjtben is, nem tűnnek kövérnek O_o

2015. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!