Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat ettem? Kb mennyi kalória?

Sokat ettem? Kb mennyi kalória?

Figyelt kérdés

ezeket ettem ma, neem 2000-2500 kalóriár jött ki...

reggeli:amarántkása (kb 20gramm amaránt és 1,5 dl tej)

tízórai: tejeskávé (kb 1,5dl tejjel)

ebéd: 1 tányér húsleves, rá 1 órára pedig kb 15-18 dkg tojásos nokedli (1 tojás volt rajta),és mg egy tányér húsleves

vacsora: egy tányér húsleves

napközbe még ettem: 3 200ft-os méretű linzert, és 2 200ftos mértú reszelt túrós sütit

15/L 166cm kb: 57,5 kg

(az utóbbi egy évben fogytam kb 10 kgot és attól félek hogy visszahízom ha így folytatom :/



2015. jún. 9. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
a régi papír kétszázasra gondoltál?
2015. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem egészen a kalória számít, mert nem mindegy, hogy az a kalória miből tevődik el. Ha lecsökkented a szénhidrátbevitelt, akkor biztos nem fogod visszahízni.

Meg enni kell rendesen. Reggeli, egy kis tízorai, hogy az anyagcseréd ne lassuljon le, ebéd, egy kis uzsonna, aztán vacsora. Éhesen pedig ne feküdj le aludni semmiképp. Lefekvés előtt 3 órával pedig ne egyél nagyon, de ha eszel is, semmi szénhidrát.

2015. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!