Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok egyáltalán...

Miért nem fogyok egyáltalán ha kevesebbet eszem mint 2000 kcal?

Figyelt kérdés

Nagyjából figyelni szoktam mit eszek, és nap végén gyakran megnézem hány kalória volt. 1200-1400 között van általában, gyakran ennyi se, néha kicsit több.

Normális kajákat eszek, nem diétásakat, kb. joghurt, jóreggelt, szendvics, müzli, tej, bármilyen főétel kivéve a zsírosak (pacal, pörköltek fujjj), eszek gyümölcsöt zöldséget mert mindkettőt szeretem, kenyeret csak szendvicshez és ha eszek édességet simán benne van még 1500 kcal alatt.

Sportolni nem sportolok de sétálok, biciklizek vagy tesiórám van, este tornázok ..


Miért nem fogyok egy dekát se? 5 kg-nak örülnék ha fogynék (az egyáltalán nem lenne még túl sovány).



2013. jún. 3. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

müzli, tej, joghurt-- itt a hiba :)

így én sem fogytam

most, hogy paleozom 3 hét alatt -4 kg.. pedig én is csak 5kg-ot szeretnék fogyni még.

Nem a kcal a lényeg de komolyan..hanem a ch.. legalábbis nálam ez vált be, és mint látod, a te módszered nem vált be neked.

Szerintem paleozz!

2013. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem minden nap eszem ilyeneket... és ez is csak reggeli... de nem fogyókúra alapon, csak örülnék ha fogynék, de nem értem hogy miért nem fogyok ha már mióta eszemet tudom ennyit eszek (mint egy diétázó.. 1200 kcal..) .. és mégis van rajtam felesleg.
2013. jún. 3. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:

hát figyelj, a fogyásért tenni kell, és sokat, én napi 1000 kcal-t eszem és semmi cukor, semmi tej, semmi gabona. A fogyás kompromisszumokkal nem igazán működik, kivéve egyes szerencséseknél. Szóval ez a nagyjából figyelek, meg nem minden nap eszem gabonát, tejet.. ez azért látod, hogy kevés.

Azért mert nem zabálsz, azért még fogyást ne várj, az annyi, h nem hízol.

De mondom.. ha látod, h nem működik az étrend, akkor miért nem változtatsz? Vagy ha nem akarsz fogyni akkor minek bosszankodsz ezen?

Rajtam is 5 kg felesleg van, engem zavar, azért paleozóm (hozzáteszem az első hét után kb nulla szenvedéssel) és futok heti többször..

Most érted.. ha szeretnél valamit , azért tenni kell:)

2013. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak hízlaló kajákat eszel, nem csodálkozom.

Az egészséges kajákra az mondod h fúj (pörkölt, zsír)...


joghurt, jóreggelt, szendvics, müzli, tej, édesség <- ezek mind hízlalnak, megemelik a vércukrot és sok szénhidrát

a gyümölcs se jó, csak napi 1-2 db-ig (az is cukor)

2013. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!