Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a kalóriaszámlálásról?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi,hogy régebben soha nem számoltam kalóriákat,és nyugodtan tudtam enni,de ez mára olyan szinten megváltozott,hogy már lassan beleőrülök.Március közepén kezdtem el a kalóriabázis oldalán számolni a napi kcal bevitelemet,ez kezdetben még nem is volt idegesítő,fogytam vele,de mostanára olyannyira idegesítő szokásommá vált ez a kalóriaszámlálgatás,hogy már másnapra megszabom magamnak,mit ehetek,és egész nap arra koncentrálok,mikor ehetem meg végre azt,amit kiszabtam magamnak.. Fogyás szempontjából tényleg egy jó dolog,de kezd ez az egész beteges lenni.Éjszakánként is arra ébredek fel,hogy éhes vagyok,és hogy legyen már végre reggel,hogy tudjak enni végre a kiszabott ételből.

És hozzátenném,hogy nem szeretnék már fogyni!


2015. jún. 24. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérj orvosi segítséget, ez már tényleg beteges.
2015. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!