Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elrontott fogyókúrával mit...

Elrontott fogyókúrával mit tegyek, hogy "meggyógyuljak"?

Figyelt kérdés
Hülyeséget csináltam, kezdem belátni. BMI alapján alultáplált vagyok már, hiszen hetekig 1100-1200 kcal-t ettem, holott 2300-at kellett volna a testsúly tartáshoz. Ennek az lett a következménye, amiről menőn azt hittem, velem nem történik meg majd: lelassult az anyagcserém, székrekedésem van mint állat. Hiába növelem, 1800 körülire, nem javul. Sokat sportolok, iszok, sok a rost, de nem segít. Mit tegyek, nyomjam fel még jobban? Pár hete aggaszt már a székrekedés. Azt vettem ma észre, hogy a direkt bezabálás édességtől felélénkít, meg az emésztésemet is. Lehet, hogy már bazi alacsony a vércukrom, foyton fáradt, gyenge vagyok, nem tudok koncentrálni. Ez pár hete még rosszabb volt. Mit tegyek? Tudom elcsesztem, most kéne valaki aki segít....
2015. júl. 2. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Ácsi ácsi!!! Az anyagcsere tobb jelentésű szó! Jelenti azt, hogy a szervezet milyen gyorsan dolgozza fel a bevitt tapanyagokat meg jelenti a nagy WC-t is. De a kettőnek semmi köze egymashoz. Nyugodj meg, egyel normális egészséges ételeket, akkor visszaall minden a normalisba, esetleg lugositsd magad a jobb kozerzet miatt, mert lehet hogy savas vagy (egyel pl citromot). Es megegyszer: a székrekedes nem a lelassult anyagcsere jele! Es szerintem ne zabalj be edessegbol, mert csak buntudatod lesz. Mégegyszer semmi gond! :)
2015. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!