Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyókúrával kapcsolatostapasz...

Fogyókúrával kapcsolatostapasztalatokra lennék kíváncsi. Többi lent?

Figyelt kérdés
162 cm, 61 kg vagyok kb. Egy tánciskolába akarok bekerülni, ez minden álmom, de ehhez kb. 10 kilót még fogynom kéne (van rá kb. 1 évem, akkor lesz a felvételi). A kalóriaszámlálásról mi a véleményetek? Valakinek ez bejött? Extrudált kenyértől lehet fogyni? És milyen edzést ajánlanátok, amit itthon is lehet vegezn? Én Shaun T- insanity-re gondoltam (ez egy 60 napos edzés, van hozzá edzésterv is). Köszönöm!

2014. dec. 23. 00:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés? Hogy tudnám az étvágyam csökkenteni? Mert ha eszem napközben 5x, akkor is este éhes vagyok és rengeteget eszem :S folyadékot is iszon pedig eleget.
2014. dec. 23. 00:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy könyv, olvasd el! Minden kitisztul, es megvilagosodsz. :) [link]
2014. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ennyit nem ér az egészséged jó súlyban vagy nem kell fogynod:) főleg nem kéne a tested huszonévesen ilyenekkel tönkre vágni.
2014. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de persze az edzés mehet nyugodtan
2014. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én hoodia kapszulát használok a fogyáshoz, és elég szépen elveszi az étvágyam, napi 2-t veszek be, 4 deci vizet iszok rá, már 2 hete szedem, és már az első naptól érzem a hatását, már 2 kilót fogytam, alig eszek valamit, és a kenyér, kifli, zsemle teljesen ki lett iktatva az étrendemből.
2014. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!