Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Rántottát egészséges vacsorára...

Rántottát egészséges vacsorára enni? Diéta alatt?

Figyelt kérdés

2 tojásból csinálnám, hagymával, paradicsommal, talán 1 szelet párizsit aprítanék bele, de azt lehet elhagyom, felesleges bele. :)

Szerintetek ez hány kcal lehet ? kb? :)



2015. júl. 6. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

lehetne azt 3-4 tojásból is,vagy többől.

és ha nem napraforgó olajban csinálod hanem mondjuk kókuszzsírral akkor tökéletes vacsora.

a napraforgó olaj egészségtelen tönkreteszi a szívet és keményíti az érfalat ezért azt ne használd.

2015. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

rendben, de most csak ez van itthon :c nem baj ha ezzel csinálom most? :)

és 3 tojiból? :D nem.. azt már soknak érezném

2015. júl. 6. 20:32
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen jó :) Kenyér nélkül egy tökéletes vacsora, párizsi helyett pedig csirkemellsonkát ajánlok bele vagy valami jó minőségű sajtot.

1 tojás olyan 80 kcal körül van, tehát abszolút nem sok. Valóban olivaolajon vagy kókuszzsíron készítsd :)

2015. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha én pl. ebédre eszem a rántottát, 3-ból szoktam. Néha vacsorához is belefér ha nagyon éhes vagy
2015. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ma még nem ettem , úgyhogy kicsit :DD
2015. júl. 6. 20:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Nekem ez kb. 350 kcal lenne, ha 1 deka kókuszzsíron készíteném, nagyobbacska tojásokból (kb. 56g/db, ennél kisebbet ritkán kapok, ezek még nem igazán nagyok).
2015. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mehet, de a helyedben reggelire enném. Én konkrétan tojással fogytam le, minden reggel megettem hármat és dugig lettem. Csináltak olyan kísérletet, hogy A csoport: reggelire nem eszik tojást, B csoport: reggelire eszik tojást. A B csoport fogyott, az A nem.
2015. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a B csoportban nem fogynék, az tuti...

De délben és este is laktat, tapasztalat. Csak éppen 3 tojás azért még nem elég nekem... De ha szinte csak tojást és zöldséget eszem, akkor úgy nehéz túlennem magam. Azért nem lehetetlen, bár túlevés alatt most a kb. nulla kalóriadeficitet értem.

2015. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

2 tojás paradicsommal és 3 szelet párizsival :) igen a párizsi nem kellett volna..

de köszönöm a válaszokat!! :)

2015. júl. 6. 23:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes vacsi volt, legközelebb csinálhatod akár úgy is, hogy 2 tojás +2-nek csak a fehérjéje... :) és mellé sok-sok zöldség :)
2015. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!