Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az egészséges, hogy ma még...

Az egészséges, hogy ma még csak 450kcalt ettem, de nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés
Igaz fogyókúrázok, de ez fura nekem. Nem szeretnék koplalni, mert félek, hogy akkor a dupláját szedem majd magamra, de valahogy enni se szeretnék, mert félek, hogy felszedek kilókat.. Ezért elég keveset szoktam enni. Ma eddig ettem 30gramm szezámkenyeret 2 szelet paprikával, egy közepes méretű almát, és 2 tojásból készült rántottát. És nem vagyok éhes..:S Ez baj? Vagy oké, és jó ez így a fogyáshoz?
2014. szept. 24. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
BAJ.
2014. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszeri, nem baj, a szervezet tudja, mikor kell neki kaja és mikor nem. Nem hiába megy el az étvágyad ha beteg vagy és kívánsz többet, ha aktívabb életmódot kezdesz élni. Várj vele, egyszer-kétszer nem árt, a koplalás is csak 3 nap után koplalás a szervezetnek. És ezt nem az ujjamból szoptam ki, hanem tudományos mérési eredmények is igazolják.(mielőtt valaki beszólna, hogy baromságot dumálok):D
2014. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy egyre lejjebbmegy...kezdtem 1300 kcal-ról, aztán 1000 lett belőle, mostanába meg azon kapom magam, hogy napi 800-900 körül eszek. Ez úgy 2 hónapja megy.. meg is látszik rajtam..
2014. szept. 24. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor most állj le vele, mert hosszabb távon nem fogod tudni tartani, ellenben tényleg vissza fogod szedni. Számolj makrotápanyagokat (szénhidrát, zsír, fehérje), hagyd a kalóriákat a picsbe. Ezt nem fogod bírni, ellenben mindenféle mentális és fizikális bajod lesz tőle.


Arról nem is beszélve, hogy ami megettél, az összetételében sem jó, tehát az alma a szénhidrátforrásod (fruktóz), még a tojás ér az egészből valamit. Menjen hús, magvak, zöldségek, lassú szénhidrátok, stb. Ezt így ne.

2014. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!