Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Reggelire 3 darab korpovit keksz házi padlizsánkrémmel, sajttal, sok zöldséggel (paradicsom, uborka) és egy darab tojással.

Ezután kb. 2 dl jeges latte (cukormentes) és egy kocka étcsoki (60%-os). Mellé még egy közepes szelet atkins túrósüti (az egész tepsibe került 1 ek búzadara, tkp. csak sült túró és tojás, cukor nélkül).

Mivel későn keltem, ezért ez kvázi az ebédem is volt :)


Fél 4 felé ettem egy nagy adag salátát (sok salátalevél, paradicsom és uborka, sk tzatziki, egy főtt tojás, kis feta sajt) + 5 gombóc falafel + 2 darab korpovit keksz.

Ezután még egy jeges latte + 1 kocka étcsoki.


Még hat körül ettem egy kis szeletet ugyanabból a túrós sütiből + egy őszibarackot.

Este futottam 20 percet. 40-et terveztem, de mivel az elmúlt két napban 2 órákat edzettem, eléggé fáradt voltam.


22/L, 165 cm 78 kg



2015. júl. 12. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj.

Cukorszintet alacsonyan tartani, fehérjebevitel magasan, reggel sport éhgyomorra, este sport ha belefér és pár hónap alatt meg lesz az eredménye.


Lényeg, hogy soha ne emeld meg nagyon a cukorszintedet, mert a felesleges cukrot az inzulin zsírba fogja tenni.

2015. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 14. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!