Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mitől hízom folyamatosan ha...

Mitől hízom folyamatosan ha alig eszem?

Figyelt kérdés
173 cm és 95 kiló vagyok. Mindig is duci lány voltam de soha nem tudtam miért mert nem eszem sokat. Egy hónapja számolom naponta a kalóriákat és napi átlag 1300-1500 elvileg ezzel fogynom kéne de egy dkg nem ment le... És sportolok mellette amennyit csak tudok (heti 2x 2 óra) és nem hogy nem fogyok de kicsit hiztam is. Igaz hogy néha eszem csokit vagy tésztát de ez benne van az 1300-1500 ban. És az anyagcsere jó és a számolás is. (Kalóriabazis.hu) és grammra merek mindent. Mitől lehet ez?? Mit csinálok rosszul?
2015. júl. 13. 22:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Fehér színű. És igen sokat iszom napi kb 2 litert. Napozni konkrétan nem szoktam de sokat vagyok napon.

Nem ismerem a gabriel módszert. És mi az a családallitas??

2015. júl. 14. 02:28
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert az étkezésed borzalmas!
2015. júl. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Krisz85 ***** válasza:
47%
na ez a kérdés a legjobb! Kérdező a kérdésed második fele válasz a kérdésed első felére.
2015. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

Még ha azt írtad volna, hogy 1-2 kocka milka csoki. Na de 5 deka?

Reggeli , tízórai görögdinnye?

Borzalmas ..

Normálisan kéne enni és ha nem fogysz vidd lejjebb a kalóriát. Elfogtok ítélni, de én 800-900 kalóriával fogytam úgy hogy sosem éheztem és még egy-két kocka csoki is belefért

2015. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%
Ha benasizol fél tábla Milkát, akkor min csodálkozol...?
2015. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyél rántott csirke helyett grillezett csirkemellet, vagy más grillezett húst. Öntetet a salátára ne tegyél, nasit hagyd el, 3X egyél egy nap, de sokkal normálisabban.
2015. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Szerintem sem a kalóriaszámolással van itt a gond, hanem az étkezések idejével és az ételekkel.


Szerintem a reggeli kulcsfontosságú ebben a hízás dologban. Éjjel, amikor alszunk, az anyagcsere lelassul. Ezt reggel "fel kell ébreszteni" valamivel, tehát egész délelőtt nem azt a kis dinnyét kéne enni, hanem normálisan, fehérjedúsan megreggelizni.

pl. tojás (rántotta, keménytojás, tükörtojás, mindegy), pirítós, valami sovány hús, és zöldség.

Ha reggel fehérjedús ételeket eszünk, felpörgetjük az anyagcserét, és egész nap több kalóriát éget el.


Írod, hogy eszel tésztát. Ez fehérlisztből van? Mert ha áttérnél durumtésztákra, máris jobb lenne.


Szerintem a csokit sem este kéne enni, ha már eszed.

2015. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Tésztából csak norbi update tésztát eszem...
2015. júl. 14. 13:16
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szuperhatékony az emésztésed, vagy lassú az anyagcseréd, az a 2x2 óra sport pedig valószínűleg nem elég ahhoz, hogy az emiatti kalóriatöbbletet ellensúlyozza. Az, hogy vizsgáltak nálad hormonszintet, még nem biztosíték arra, hogy rendben van az anyagcseréd. Anyagcsereszintet csak hosszú távú szén-dioxid-maszkos vizsgálattal lehet pontosan megállapítani.


Ezzel együtt - ellenkező állítások dacára - csodák nincsenek, ha megeszel 100 g csirkemellet, aztán futsz egy órát, ha fene fenét eszik, akkor is fogyni fogsz, mert sem a levegőből, sem az éterből nem tudod kiszűrni a futáshoz szükséges energiát, a csirkemellben pedig nem volt annyi.


BTW ha nehézkes nálad a kalóriaszámítás, akkor az olyan ételeket, mint a rántott csirke, kerülném a helyedben, mert teljesen megjósolhatatlan, hogy mennyi zsírt szív fel a hús, és könnyen lehet, hogy amit te 200 kcal-nak hiszel, az valójában 400. Egyél grillezett húsokat inkább, a kalóriákat pedig a nyersanyagok alapján számold, és kerüld a kalóriabázison a mások által feltöltött recepteket, mert tele vannak elképesztően fals adatokkal.

2015. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Szintiszoli123 ***** válasza:
100%
Hallgass #19-re!
2015. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!