Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha én heteken hónapokon...

Ha én heteken hónapokon keresztül egyhangúan eszem akkor egy idő után megszokja a szervezet és nem fogyok tovább?

Figyelt kérdés

Pl ha minden nap iszom tejet kávé mellé .

Tojást reggelire, húst, zöldséget ebédre és túrót vacsorára.



2015. júl. 21. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor hiánybetegség alakulhat ki, mert nem biztos, hogy minden vutaminból elég jut a szevezetedbe. Nem véletlenül teremtette Isten a gyümölcsöket sem. Egyél abból is kevésbé cukrosakat. Hány kg-t akarzs még fogyni? Fogyás akkor megy tovább, ha több energiát égetsz el, mint amennyit beviszel. Ha pl ugyanezekből ugyanennyit eszel, de kevesebbet mozogsz nem fogsz tovább fogyni. Ha növeled hozzá a mozgást, akkor igen.
2015. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenről sosem hallottam, amúgy amit írsz, az elég változatosnak tűnik...

Én szinte csak tojást eszem, zöldségekkel, no meg némi magvat, mert nem akarok túl sok kálciumot szedni, magnéziumot úgysem árt... Valószínűleg mindent be tudnék vinni elég zöldséggel, de most extrém szénhidrátszegény, fogyokúra fázis van, az életmódváltás kevés, ha nincs elég mozgás, ami valahogy sose jön össze, dolgozom persze azon is, elvégre az az egészséges élethez alapvető.

2015. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!