Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek leszek erősebb is...

Szerintetek leszek erősebb is gyakorlással, az izomzatom nagyon gyenge és azért fáradok ki 15 perc könnyű torna után?

Figyelt kérdés

159-160 cm vagyok és 65 kg. Nő vagyok.

Van rajtam bő 15 kg súlyfelesleg ráadásul nagy része csípő comb részen.

A sok diéta során elvesztettem az izomzatomat a helytelen és tudatlan táplálkozás során.

Nagyon gyenge vagyok, nincsen elég izomzatom nem tudok 15 kg súllyal 1 lábon tartózkodni 10 másodpercig sem.

Nem rég 15 perces gyakorlatot végeztem el úgy hogy az egész kezdésként popsi emelésből láb tárogatásból , láberősítésből állt és mikor befejeztem tettem egy sétát a házban és az egyik lábam berogyott vagy 2 szer.

Saját súlyomat alig bírom el, pedig nem erőltettem meg magam annyira.

Én futni nem is szoktam de nem is bírnék.

Nagyon edzettlen vagyok, pár napja kezdtem el oda figyelni hogy mit eszek, szeretnék mellé tornázni is, erősebb lenni.

Milyen gyakorlatokkal kezdjem és mennyi ideig hogy ne unjam meg?



2015. júl. 26. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Persze hogy fogsz erősödi, légy kitartó. Ráunás, a sport elhanyagolása ellen szerintem a legjobb, ha társat találsz hozzá, akivel együtt sportoltok. De ez nagyon egyénfüggő, lehet, hogy neked az jön be inkább, ha a telefonodra telepítesz egy lelkesítő programot, vagy feliratkozol egy lelkesítő levélküldő szolgáltatásra. A sport fajtájánál is nagyon egyénfüggő, hogy kinek mi jön be, én például biciklivel járok dolgozni, és az lelkesít, hogy a bérlet vagy a jegy elég drága lenne. Meg persze szeretek is biciklizni. Próbálj ki többfélét, és meglátod.
2015. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem is van biciklim csak nem tudom kihasználni minden 2-3 perc lenne csak biciklivel, olyan közel van minden.

Régen nagyon sokat kerékpároztam szinte napi szinten, de akkor másik városban éltem, lehet le tudtam dolgozni vele a sok édességet, most meg hiába eszek normális ételeket ha ezt sem tudom ledolgozni teljesen.

Lehet hogy hétvégente fogok egyet kerékpározni messzebb tájra, csak az a baj hogy könnyű a terep (betonút) és nem lesz benne sok izom megerőltetés.

2015. júl. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!