Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Esténként szeretnék jógázni....

Esténként szeretnék jógázni. Csak nagyon könnyű és kevés ételt szoktam vacsorázni. Mikor egyek jóga-torna előtt illetve utána?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 13:59
 1/2 anonim válasza:
100%

Hans H. Rhyner Jóga c. könyvéből:

"Időpont:

a jógázáshoz a napfelkelte a legmegfelelőbb időpont, amikor a levegő több oxigént és minimális port tartalmaz."

"Ha nehéz gyakorlatot szeretnénk megtanulni, jobb, ha ezeket estefelé, vacsora előtt végezzük, mert olyankor testünk hajlékonyabb, mint reggel."

Még annyit, hogy minél csendesebb helyen végezd a gyakorlatot, ha előtte kajáltál, várj min. 2-3 órát, a talaj, amin a gyakorlatokat végzed, ne legyen túl puha, és a jobb hatás érdekében menj el WC-re is.

Valamint vannak olyan gyakorlatok, amiket bizonyos körülmények között nem ajánlott végezni. Nézz utána ezeknek, most azzal, hogy leírom őket, lehet, hogy nem fogod vágni, h miről van szó :)

2008. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja,kb.2 órával kaja után jó jógázni,folyadékot pedig bármikor lehet inni. Mondjuk,szerintem ha elkezded,te is érzed,hogy mikor csinálhatod,és mikor nem,legalábbis én érzem.
2008. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!