Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel mennyit...

Ezzel a módszerrel mennyit fogyhatok 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Reggelire fél tányér zabkását vagy 1,5 szelet kenyeret eszek vajjal, párizsival, kevés reszelt sajttal. Ebédre azt ami éppen van, és abból 1 tányérnyit ami nincs teljesen tele. Vacsorára csak valami könnyűt, pl. 1 natúr joghurtot 3 db pufi rizzsel, vagy gyümölcsöt, salátát. Heti 4-5x 50-60 percet mozgok(torna, tánc)

2012. júl. 11. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

vacsira fehérjét egyél inkább.

Pufi rizs ugyanúgy hízlal, tele van ch-val.

Több fehérje kéne az étrendedbe.

2012. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 *gin* ***** válasza:
55%

inkább kezdj el tudatosan táplálkozni, mint random enni "azt, ami van". Számold ki, kb. hány kalóriára van szükséged a súlytartáshoz, vonj ki belőle 500-at, és egyél annyit. ha jobban beleásod magad, akkor a tápanyagarányokra is figyelhetsz.

zabkása: oké, de nem mindegy mekkora tányér... mennyi zabpehelyből, érted. én 40-60g körül mérem (!) be a zabpelyhet és abból főzök kását gyümölcsökkel, cukormentes pudingporral, kakaóporral vagy fehérjével. lehet, neked ez kevés, de ugyanígy lehet sok is. számolj!

kenyér: hacsak nem teljes kiőrlésű, felejtős. vannak nagyon finom magvas kenyerek tk lisztből, vagy amit ajánlok az a kornspitz (CBA-ban kapható kifliszerűség), pontos összetételű, le sem kell mérned, mert "szabvány".

párizsi - a legalja húsok hulladékából csinálják, helyette sonka (de nézd meg a hústartalmát - 75% fölött már kezd elfogadható lenni.. vagy inkább vedd hentesnél)

reszelt sajt - a sajtban rengeteg kcal és zsír van, mondjuk minimálisat én is szoktam reszelni néha, azzal 3-4g-mal is be lehet teríteni egy kenyeret.

ebéd - hát ezen azért finomítani kellene

joghurt - jó, de szerintem nagyon hamar rá fogsz unni. tegyél bele kevés gyümölcsöt, keverd túróval, csinálj salátát roston sült csirkemellel és azt öntsd le fűszerezett joghurttal...


amit itt problémát látok, az elsősorban az, hogy nem egyenletes a kalóriaelosztás a napodban. ha az ebéd amúgy is lájtos, ezzel az étrenddel az 1000 kalóriát sem éred majd el, az meg 1 héten belüli kudarchoz fog vezetni. másodsorban az ebéd elég lutri, ha pl. reggel zabkását eszel, ebédre egy adag mákos tésztát, vacsira meg joghurtot, akkor ott állsz a nap végén kb. 20 gramm fehérjével... miközben diéta alatt illene minimum 1,5xtesttömegkilogrammnyit bevinned.

2012. júl. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Bla, Bla, Bla...


Alkalmazd inkább a harcosok étrendjét! Nem kell kalóriákat számolni, jobb lesz tőle az energiád és este annyit zabálsz amennyit akarsz, ja és ZSÍRBÓL fogysz ezáltal kiszálkásodhatsz!!! Mi kell még? :D

2012. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és az milyen?:D
2012. júl. 12. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] parancsolj, ez az :) Nekem bejött, de az érettségi idejére felfüggesztettem :D
2012. júl. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!!! :)
2012. júl. 13. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!