Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kcal-t fogyasztottatok...

Hány kcal-t fogyasztottatok el ma?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb 800-nál járok. 22/l
2015. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1150 körül, pedig ma korán kezdtem el enni. Nagyon jól választottam meg az ételeimet, nem akármiből elég ennyi ebédre...

Még bedobok egypár palacsintát és remélhetőleg ennyit a napról. Bár ilyen kis kalóriamennyiségnél veszélyesek az esték.

2015. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
500, de tegnap rengeteget ettem.
2015. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is 500-at, de hatalmas bűntudatom van, mert sok szénhidrátot fogyasztottam. :/ Plusz sporttal is csak olyan 300 kcal-t vittem le. Majd holnap jobb leszek és elrejtem az édességeket olyan helyre, ahol egyáltalán nem látom őket.
2015. aug. 5. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:
ket tanyer paradicsomleves sajttal es 5drb cukkini rosztinel tartok de szerintem ez messze van az 1000kcaltol
2015. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Részvétem, kérdező... Én az édességről próbálok leállni, zéró sikerrel... :) Bár ma még csak egy banános tojástejem volt, a palacsinták nem tuti, hogy édesek lesznek (csak 99,9%... ismerem magam, mint a rossz pénzt. 39 év azért ad tapasztalatot).

A szénhidráttal jelenleg nem foglalkozom, gyümölcsszezon van meg különben is, nyár, olcsó zöldségek... 40g fölé azért igyekszem nem menni, mégis legyen valami hozzávetőleges rend. Ennyivel nehéz kalóriadeficitben ennem, de mit tehetek? Zöldség az kell. És pici gyümölcs is, már érik a körte a kertben :).


Amikor ilyen korszakban nagyon keveslem a szénhidrátot, tartok egy felezett-negyedelt bevitelű napot, az tanulságos :D Bár a 30-40g utána se lesz több, azért más színben látom a dolgot... Gondolom, ez magasabb szinteken is működik :)

2015. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az 500 kalória nagyon kevés! Tönkre fogod tenni magad. Ha a szervezeted nem jut elegendő energia forráshoz, akkor önmagát fogja felemészteni. Vészhelyzetben képes akár a szívizmot is lebontani. Fogyni megfelelő minőségű ételekkel és sporttal lehet. Csökkentsd a szénhidrát bevitelt, minőségi szénhidrátot vigyél be, telített zsírokat kerüld, és egyél sok fehérjét (a fehérjét a szervezet nem képes zsírrá alakítani, legfeljebb az izmokba tudja beépíteni, a maradékot pedig energiává bontja le, vagy legfeljebb kipisiled, ami nem kell ;) ).

Ne tedd tönkre magad. Tervezd meg ésszerűen az étrendet.

2015. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rendszeres alacsony bevitel természetesen nem jó, ez köztudott. Alkalomszerűen nem gond, olyan még nálam is van, pedig nem vagyok jó kevés evésben.

A túlzott fehérjebevitel is káros, de azt azért nem olyan egyszerű összehozni, kevés kalóriában pedig lehetetlen...

A telítetlen zsírok sem egyformák (lánchosszúság, növényi vagy állati, etc. kémiában nem vagyok jó) s a megítélésük is változó, egyik csoport támogatja a telített zsírok fogyasztását, a másik nem. A hivatalos álláspont sokszor nem jó, lásd a glutén és általában a szénhidrát nyomatását...


Közben megvoltak a palacsinták, kb. 1840 kcallal zártam eme mozgásszegény napot. Nem az ilyenre szoktam büszke lenni, de ez van.

2015. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3500 körül, de ma keveset ettem, mert ki kellett hagynom a délutáni edzést a nagy vihar miatt... :(
2015. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

0

Mert ma még nem is ettem:)

2015. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!