Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez súlytartásnál sok?

Ez súlytartásnál sok?

Figyelt kérdés

Reggeli:egy szelet süti

2kis darab rantott csirkemell

kenyér

egy cukorka

2 boci sajt

Ebéd: rántott hús+rizibizi

Vacsi: milkshake, 2db 50g vajas kifli

1 órát sétáltam

KÖRÜLBELÜL KÉRDEM, NEM PONTOSAN

15L


2015. aug. 17. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Zsírdisznó leszel :O

Süti=cukor, zsír, a kenyér is ugyan ez, a cukorkát találd ki magad. A sajt szintén zsír, a rántott csirkemell helyett egyél grillezett csirkemellet...

2015. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem sok de legalább szar, ha mindennap ez megy akkor valszeg fogsz pocakosodni.
2015. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy szelet süti - gondolom nem kell részletezni

2kis darab rantott csirkemell - minek rá bunda? hiába kicsi, a rántás tök felesleges

kenyér - gondolom fehér kenyér, ugye ezt sem kell firtatnom

egy cukorka - miért, minek? legalább valami cukor menteset egyél akkor (ricola vagy tudomisén)

2 boci sajt - ezek elég rossz minőségű lágy sajtok, ha annyira sajtot akarsz enni egyél inkább kemény sajtot

Ebéd: rántott hús+rizibizi - minek megint a rántás? ribizli meg tömény szénhidrát, mennyiséget nem is írtál

Vacsi: milkshake, 2db 50g vajas kifli - milkshake tele tejjel, cukorral, 50 vaj az már kapásból ~350 kcal a kifli ismét tiltó listás...

1 órát sétáltam - hát én ezt nem is számolnám bele... ha egésznap nincs semmi dolgom ráérek is sokkal többet sétálok


az egész étrended tejtermékekre meg cukros hülyeségekre épül, szerintem a kalória keretet is simán túlléped, főleg, hogy az egy órányi kis sétálgatás nem ér semmit

2015. aug. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másik kérdésnél nem ezt írtad, mi van már azt se tudod mit eszel, csak reménykedsz benne, hogy nem hízol? http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas__..
2015. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogyáskor jóval többet szoktam enni, csak jobb ételeket.

Meg nem mondom, Neked ez sok-e (főleg, hogy alig vannak mennyiségek, egy szelet süti is lehet 50 és 500 kcal is, bár ez utóbbi már bizonyára szép darab, de nem olyan hatalmas, ha elég zsíros a cucc), majd észreveszed, hogy az egyedi szervezeted mit lép rá.

A fehérjebeviteleddel nincs baj, a zsír is megvan, ehetnél több zöldséget s számos elembe bele lehet kötni, de itt csak azt kérdezted, sok-e, s már mondtam, fogalmam sem lehet.

Csak mert sütit és rántott dolgokat eszel, még nyilván nem fogsz automatikusan hízni, ez nem így működik.

2015. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó ..köszönöm:)
2015. aug. 18. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!