Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha alig eszünk szénhidrátot...

Ha alig eszünk szénhidrátot akkor másnapra a test elengedi a felesleges megkötött vizet?

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem több kell mint 1 nap.
2015. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nos én egész éjjel pisilni járkáltam és reggelre másfél kilóval könnyebb voltam.

Nem ittam este ennyi folyadékot hogy ennyit kelljen pisilnom tőle.

Felfázva sem vagyok.

2015. aug. 22. 08:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha így történt minek kérdezted meg?
2015. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek így semmi értelme, mivel ha visszatérsz a régi étkezési szokásodhoz, úgyis mindegy a régi marad!

Ha változtatni szeretnél, akkor változtass életmódot, amit hosszabb ideig tartasz, és nem másnapra várod az eredményt!

2015. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az élettani folyamatok egyensúlya hosszabb idő alatt áll be.
2015. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megerősítésre vártam ezzel kapcsolatban.

Mit takar az életmódváltás?

Az hogy bizonyos ételeket soha többé nem fogok enni vagy csak helyettesítem őket vagy egy bizonyos szokást alakítok ki ami sokkal egészségesebb és kevesebb kalóriát tartalmaz mint eddig?

2015. aug. 22. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Menzesz és ovuláció után is fokozottabb vizeletürítés tapasztalható, ahogy vízhajtó ételek/italok után is.
2015. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!