Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriabázis! "új recept...

Kalóriabázis! "új recept felvétele" proteinről lenne szó. Valaki megcsinálná nekem? Mert a felsoroltak között nem szerepel, magamnak meg nem sikerült beírni az adatokat

Figyelt kérdés

ez lenne az: 100% milk delite mokkás csokoládé

[link]



2014. okt. 11. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg kész, beajánlottam a közösbe. Épp proteint keresek, ezzel meg vagy elégedve?
2014. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm! máris nézem.


csak jókat hallottam róla bár ma próbáltam először 5kilósat rendeltem a shopbuilderről

előtte ezt használtam: [link] és ez is egész jó volt de úgyhallottam hogy a marhaprotein nem a legjobb.. ezek közül a csokis, vaníliás és a sztracsatellás a legfinomabb legalábbis nekem mert a többinek "hányás" íze van főleg az epresnek.

amúgy a milk delite sokkal jobban oldódik és "krémesebb" és arányaiban is jobb mint a marhásprotein

(bár lány vagyok 19éves és cask 1hónapja edzek)

2014. okt. 11. 11:13
 3/7 A kérdező kommentje:
közbe megtaláltam és mégegyszer köszönöm a segítséged:)
2014. okt. 11. 11:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. :)

Meggyőztél, kipróbálom. A mostanival nagyon nem vagyok megelégedve.

2014. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és a mostani az milyen?-melyik?
2014. okt. 11. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tejsavó proteinnel kezdtem, utána jött a szója protein (mindkettő Apatonia). A tejeset szerettem, csak nem volt elég telített csoki íze, ez a másik meg valami undorító nekem, olyan vad szója szaga van, hogy csak nézek mindig. alig várom, hogy elfogyjon. :D
2014. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez biztos hogy ízleni fog :D olyan mintha krémkakaót innál :D
2014. okt. 11. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!