Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Adnátok tanácsot?

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg hogy kolis vagyok ész szeretnék fogyni ,de ebből kiindulva nem terjednek ki a lehetőségeim .Ha valaki tudna segíteni akkor a táplálkozást illetően szeretnék tanácsot kérni

Kb egy napi kajám:reggeli:zabkása

Ebéd:saláta ,csirkemell sonkával ,nagyon kevés joghurttal

Vacsi:ide is valami hasonló

A mozgással nem tudok mit kezdeni mert a nyáron volt egy kis balesetem .Mibe tudnék változtatni ?

Köszönöm a segítséget

16/L



2015. okt. 15. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddig jó,de lehet kicsit változatosabb azért :) Kerüld a cukros,lisztes ételeket,na meg az üdítőket.

Vacsorára egyél sovány túrót,sovány húsokat,esetleg tojást.Igyál sok vizet,lehetőleg 2-3 litert naponta.

Délelőtt még ehetsz valami gyümölcsöt.A kalóriákat is számolhatod,hogy se túl keveset,se túl sokat ne egyél.

Mivel volt baleseted,keress a neten tornavideókat,amik lazábbak,az is jobb,mint a semmi.

Amúgy hány kilótól szeretnél megszabadulni?

2015. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Először is nagyon szépen köszönöm a válaszodat ;)

Azaz igazság hogy 3 éve kb hogy lefogytam majdnem 40 kilót de sajnos az a fogyásom hamar anorexiába ment át 40 kiló voltam akkor

Most sajnos sikerült visszaszednem plussz meg néhány kilót .2 evbe telett hogy túl lendüljek ehhez es most úgy érzem lelkileg keszen állok erre.Hát most a 60 kiló lenne a cél.De nem is fogyózni szeretnék hanem inkább életmódot váltani

Mert nagyon sok következmenye volt az anorexiámnak és nem szeretném mégegyszer átelni ezt.

Hétvégére milyen kajákat tudnál javasolni?

Én a parolt zóldségekre gondoltam csirkével de azt nem lehet mindig .

Olaj helyett mit használjak?

2015. okt. 15. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:

olaj helyet kokusz zsirt

ezek a mennyiségek elég kevesek amiket le irtál meg a gondolkoz el rajta a csirkemellbe hol van sonka? sehol én a csirkemellet enném meg kis ch t na meg nem napi 3x hanem minimum 5x de inkább 6x

2015. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggelire egyél zabkását/tojást/teljes kiörlésű kenyeret stb

Uzsonnára valami gyümölcsöt/joghurtot

Ebédre csirkét/pulykát/halat/sertés combot(ugyan annyi kalória van benne mint a csirkében, hacsak nem a zsíros, nem megtisztított verziót veszed), köretnek egy kis zöldésg és rizs, köles, vagy valami hasonló (esetleg egy tortilla lap), öntetnek használj nem cukrozott ketchupot/csípős szószt/0.1%-os joghurtot, salátákra max egy evőkanál olajos ecetes öntet

Uzsonnára valami könnyűt javasolnék, lehet ez egy joghurt, uborka, gyümölcs

Vacsorára pedig kb ugyan az, mint ebédre

Koleszos életbe tökéletes a zacskós leves, laktató, kalóriatartalmuk változó, én az Oh! Ricey- nevű márkát szoktam enni, az csak 230kcal és nagyon finem, laktató, én szoktam bele rakni egy kis csirkét is, hogy egyek fehérjét is.

Én is így fogytam egy ideig, majd maradtam egészséges anorexia után! :) Sok sikert!

2015. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egyél többet, mennyiségeket ugyan nem írtál, de nehezen képzelem el, hogy a szükséges kalóriamennyiséget megközelíted ezekkel. A csirkéhez (ami akkor már legyen rendes hús, de disznót is ehetsz vagy egyebet) válassz, szénhidrátot vagy zsírt eszel, de energia kell. Némi fehérjéből, salátával és pötty joghurttal nem tudsz elég energiát nyerni. S a fehérjét nem emelheted akármeddig.
2015. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm .Úgy érzem most nagyon sok erőt adtatok és ha lesznek nehéz napok mert tudom lesznek akkor ezekre fogok gondolni
2015. okt. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!