Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A tejtermékektől lehet fogyni,...

A tejtermékektől lehet fogyni, ha nagyon kevés szénhidrátot eszek mellé?

Figyelt kérdés
Maximum teljes kiőrlésű kenyeret, vagy durumtésztát, és tejtermékekből is sovány sajt, sovány túró, natúr joghurt, meg persze csirke, zöldségek, gyümölcs. Ettől így lehet fogyni, ha sportolok is heti 3x?
2015. okt. 16. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A tejtermékekTŐL nem. Mellettük igen, ahogy bármilyen étrend mellett lehet, kalóriamennyiség kérdése.

Ha sokat eszel, akkor pedig nem fogysz.

A fentiek alapján szénhidrátdúsabban akarsz enni (mivel zsír nincs sok közte, a fehérjére pedig nem alapozhatsz egy nem koplalós étrendben), ami sokaknak nem jön be, általánosan nézve nem ideális fogyáshoz, de természetesen sokaknak ez a módszer fekszik.

2015. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Legyél kalória mínuszban és legyen bőven fehérjebevitel tskg x 1.5g naponta. Edzés előtt 2 órával ne egyél semmit. Edzés után pedig azonnal fehérjebevitel 30g körül, testsúlyfüggő. Este mehet a túró. Az edzés az legyen kemény főleg erősítő, fekvőtámasz, guggolás stb.
2015. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tejtermék nem fogyókúrás étel.
2015. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
régen napi 2 liter tejet ittam és rohadtul elhiztam nem jó a tej számolj utána sok zsir és tej cukor kevés fehérje
2015. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bocs utalag olvastam el a kérdést

ahogy irtad azok jó források de jobb lenne ha rizst ennél ch nak a tejes cucokat meg este fogyasztod ugy tökéletes

2015. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3: Attól függ. A sajt és főleg a vaj elég fogyókúrás. Már ha nem eszi túl magát az ember belőlük. A sok tejcukrot tartalmazók valóban előnytelenek, főleg, ha fehérje sincs bennük sok, mint a tejben és a joghurtban. Nagy mennyiségben jön a fehérje, de a cukor és esetleg a zsír is (még ez utóbbi a legnormálisabb rész bennük, amennyire tudom. az inzulint mindenesetre békén hagyja és valamelyest laktat).
2015. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisz85 ***** válasza:

könyörgöm felejtsük már el hogy a szénhidrát ellenség és attól hízunk,!!! jó?! napi 450 g szénhidrátot eszem és fogyok, úgy hogy hízékony vagyok, sőt kezdeti inzulinrezisztanciám is volt, egyszerűen nem értem, hogy lehet mellőzni a szénhidrátot, ami az egyik legfontosabb makrotápanyag az emberi test számára, abból nyeri ugyanis az energiát alapesetben.


a kérdésre a válasz, lehet, de a kaját precízen időzíteni kéne és belőni hozzád grammra pontosan, mennyiségekre és arányokra lebontva, majd finomhangolni később

2015. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!