Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudnátok írni 200-250 vagy...

Tudnátok írni 200-250 vagy kevesebb kalóriás bögrés sütiket vagy könnyen elkészíthető nasikat?

Figyelt kérdés
Kerestem recepteket de semmi jót nem találtam . két hete fejeztem be a fogyást és heti 100 kalóriával emelem az adagomat most tartok 1200nál és ebbe szerintem egy kis nasi már belefér :)

2015. nov. 9. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig vannak jó bögrés sütik... Annyi kalória, amennyit eszel belőle (ez akkor nem jön be, amikor egy tojáshoz rengeteg cucc kell s nem bírod megállni, hogy az egészet megedd).

Zsírszegény is legyen? Mert olyan édesség is van, de azokhoz nem értek. Szafi oldalán vannak ilyen extrém kalóriaszegény kis cuccok, még én is ihletet merítek onnan néha, pedig én általában kerülöm a kalóriaszegény ételeket :) Bár azon könnyű segíteni.

[link]

2015. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott ez-az...

Ha nem gond, hogy viszonylag tömény: mazsola-dió nyersvegán bonbon (kakaózni is lehet). Nem muszáj sokat csinálni belőle, viszont szerintem roppant finom. Az én kávédarálóm megdarálja a mazsolát is, s a ragacsossága golyóvá formálja a bonbont. Mákosan se rossz.

Ha vannak picit extra hozzávalóid (szezámliszt és mákliszt vagy kókuszliszt), mondhatok egy pite fedőnevű szénhidrátszegény paleós sütit is, 200 kcal egy tojásból készítve. Egyszerűbb sütim is van, de az 1 tojásból 1000 kcal, zsírosabb és nekem is a párom szükséges, hogy ne szálljak el, ha olyat eszem. Viszont extrém laktat.


Ha nem gond a nyers tojás:

Néha tojáshabba keverek kakaót, pici kókuszt és diót, édesítőt, elég kellemes kis könnyed nasi. A citromos felvert tojássárgája se rossz, persze az is édesítve.

2015. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ! :) ki fogom próbálni az utolsót mindenképpen
2015. nov. 10. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!