Arimyevery kérdése:

Tul sokat ettem?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez egy vegtelenul naiv es buta kerdes de ha ma ezeket ettem meg fog latszodni? Reggel alma es gyumolcs turmix amibe epret banant mangot joghurtot es kokusz tejet raktam,ebedre edesburgonya salataval aztan alma szeletek majd szulinapi buli(.....)ahol ettem kb 6 rizslisztes csokis mini sütit,egy grillázs torta szeletet egy mezeskalacsot,egy mini kiflit es ennyit egesz nap...nagyon sokat ettem es felek hogy meg fog latszodni (amugy ezeket mind 6 elott ettem ha szamitana is valamit..) Amugy elegge vekony testalkataom van de irtozok az elhizastol csak ma evesrohamotkaptam es nem tudtam leallni..)

2015. dec. 6. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
XDDD
2015. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy híztál 2,5 vagy esetleg 3 dekát , mikroszkópnál látszik.
2015. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem fog meglátszódni.
2015. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Különben ne aggódj ez nem olyan sok holnap picit kevesebbet eszel és ennyi :) nem fog látszódni

-előző voltam

2015. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha utana nem hanytad ki, akkor minden oke.
2015. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik soknak, ha ez neked az evésroham, nem tudom, mit szólnál egy normális ebédemhez, ha épp komolyan veszem a fogyást :D Bár ott legalább az ételek jók.
2015. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hiába számoljátok mit zabáltok, sportolni kell, olyan embert még nem láttam aki lefogyott volna fogyókúra és csodaszerek hatására. Olyat viszont láttam aki a sporttól fogyott le. Mindenki fogyózik mint az állat, de nem tudnának nevet említeni hogy kik azok akik tartósan lefogytak.
2015. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Márpedig lehet sport nélkül fogyni... A páromnak is úgy ment, nekem is, csak nekem még van pár kiló hátra és ahhoz nekem már kell a mozgás (mivel nem tudok keveset enni).

A sport nem fogyaszt, ha az étkezés nem kellőképpen visszafogott... Az étrend és az ételmennyiség mindig alapvető, azon múlik leginkább a fogyás, ezt nem véletlenül mondják.

2015. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ma nem ettem semmit. Meg fog látszódni? Nem.

Folytatod az étrended és nem lesz semmi baj. Egy nap alatt nem lehet elhízni. Ahogy lefogyni sem

2015. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!