Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Megfelelő ez az étrend?

Megfelelő ez az étrend?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

16eves vagyok,160cm es 64kg.

84kg voltam 4honappal ezelott.

Nyarig meg le szeretnek adni 15-20kg-ot.

Egy ilyen etrendet talaltam ki es erdekelne a velemenyetek:

REGGELI: 1db natur joghurt+1db sargabarack

Amit a suliban eszek:

Zoldsegsalata csirkehussal kb. 300g (legkisebb eteles meretu tal)

Gyumolcssalata 1bananbol es 2-3 sargabarackbol.

Ennyi lenne.

Lehet kevesnek tunik, de teljesen betarthato.

Velemeny?:)

Ui: Naponta sportolassal 500-1000 kcalt elegetek. (Konnyebb napokon mikor tobb idom van az edzesre 1500-2000 kcalt is akar)



2016. jan. 15. 20:45
 1/5 anonim válasza:
Tökéletes! Biztosan lemegy az a 15 kiló még nyárig
2016. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kaloriabevitel kevés

Nem szamoltam de szerintem 1000 kaloria alatt van,es ha lefogysz utana tobbet fogsz enni akkor vissza fog menni a sulyod,mivel a tested a 1000 kaloriat majdnem h koplalasnak veszi fel es ha tobbet eszel valamikor mint 1000 kaloria akkor egybol raktarozni fog,azert h felkeszuljon az ujabb olyan idoszakra amikor keveset eszel

Es a sok gyümölcs nem jo,sok a cukor (szenhidrat) bennuk ami hizlal,azt raktarozza el a tested es abbol lesz zsir rajtad

2016. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így kevés. Fehérje csak annyi van, amennyi a csirkehúsban van (de gondolom nem a hús a 300g hanem egyben az egész saláta), zsír pedig egyáltán nincs benne. Fehérje nélkül csak izomból fogsz fogyni, ha pedig ilyen zsírmentes diétát folytatsz, a melleid is le fognak menni és ronda leszel. Ennél többet kell enned, reggel a natúr joghurtba barack helyett zabpelyhet tegyél vagy egyél hozzá puffasztott rizst, abonettet. A salàtába a hús mellé tehetsz 1-2 darab sajtot, vagy főtt tojással is elkészítheted. Gyümölcssaláta helyett pedig ehetsz valami màst. Reggelire jó a natúr joghurt valamivel, ebédre , ha akkor a suliban vagy, ételhordós dobozban vihetsz párolt rizst valamilyen hússal vagy mondjuk ehtsz fűszeres túrót, sajtot. Vacsoràra pedig jó a zöldségsaláta hússal/sajttal/főtt tojással. Ha annyira koplalsz, akkor még a kevéstől is hízni fogsz.
2016. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is raknék hozzá még egy kicsit, főleg ha sportolsz. legalább 1200 kalóriáig menj fel.

Szerintem a reggelihez adj néhány evőkanl zabot (éjszakára beáztathatod például egy kevés zsírmentes tejbe), és ennék még korai vacsira valamilyen hüvelyest (lencsét, babot), még salival (abból tényleg akármennyit ehetsz). Ez is fontos, hogy a bevitt gyümikben néha legyen egy kis változatosság, de amúgy nagyon jó ez az étrend, sokkal jobb mint a kortársaid többségéé.

2016. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amúgy szerintem elég ha 10-12 kg-t fogysz!! A 20 kicsit soknak tűnik! Mondjuk tuti nem tudnék ilyen keveset enni egy nap, de szerencsém van, mert nem hízok gyorsan!! Remélem sikerrel jársz, harjá!!
2016. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!