Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Összeállítanátok egy számomra...

Összeállítanátok egy számomra megfelelő kalóriaszámlálós minta étrendet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudnátok nekem összeállítani egy konkrét kalória számlálós diéta minta étrendet, amit kissé megváltoztatva változatossá tennék, hogy folyamatosan betarthassam hónapokon át. 182 cm magas 21 éves férfi vagyok jelenleg 98 kg körüli tömeggel. Heti 2X1 + 1Xfél óra futás/gyors gyaloglást terveznék plusz heti 2 nap edzőtermi edzést. Szeretnék olyan heti 1,5 kg-ot fogyni. Kollégista vagyok így a fő szempontok a fogyás minősége/mennyisége és az étrend árának minimalizálása lenne. Remélem tudnak segíteni, válaszukat előre is köszönöm. Kisebb nagyobb kihagyásokkal jártam edzeni, így van rajtam pár kiló izom. Nem szeretnék teljesen zsírtalan lenni, kb 75-80 kg a célom. Nem vagyok hízékony típus annyira, inkább átlagos szerintem az anyagcserém. Sosem voltam vékony gyerek, mindig volt rajtam valamennyi felesleg, de a mostani súlyom a helytelen kajálással értem el (kenyér/péksütemény/tészta), tudom, ha már ezen változtatok eredményeket érhetek el, de még is inkább egy alaposabban kidolgozott étrendek mennék neki a zsír égetésének. Köszönöm előre a segítséget :)

#diéta #fogyókúra #étrend #kalória #kalóriaszámlálós
2013. jan. 21. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne várd el senkitől, hogy majd most itt nekiáll számolgatni hogy neked megalkosson egy menüt. Ez a lustaságod netovábbja... azárt is vagy kövér gondolom. A neten rengeteg mintaétrend van, nehezedre esni magadtól utánajárni? Ezzel a mentalitással sose fogysz le.
2013. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utána olvastam elég sokat, de olyan nincs ami nekem lenne ideális, viszont annyira nem értek hozzá, hogy teljesen betudjam lőni az ételfajtákat valamint az arányokat. Ha meg valaki nagyon ért ehhez, szerintem semmi fáradságába nem kerül, mert már fejből tudja ezeket. Igazad van, ha senki nem válaszol, magamtól állítom össze, de úgy gondoltam, ha valakinek több gyakorlata van ebben talán jobb lenne az övét követni...
2013. jan. 22. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmiféle kalóriaszámlálós izé. Reggel egyél Kolláth-reggelit, (a neten megtalálod) DÉLBEN AMIT ÉS AMENNYIT AKARSZ, délután igyál zöldturmixot, este egy lenge vacsi, hat előtt. És ami nagyon fontos, kerüld el a boltok élelmiszerpultjait. Minden, amit a boltban kapsz, tele van cukorral.
2013. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te jo isten... :D remelem vegul sikerult megtalalnod az etrendet. Ha nem dobj egy uzenetet nyugodtan.
2021. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!