Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 83.5 kg vagyok 170 cm-hez....

83.5 kg vagyok 170 cm-hez. Napi 1000 kalória körüli étrenden mennyi idő alatt fogyok le 60 kg-ra?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon kevésnek hangzik, de tudom, hogy meg lehet így is csinálni, a nagy része a kalóriáknak zöldség és gyümölcs, ezekből sokat eszem, pluszban egy kis hús, hal, tojás, krumpli. Amikor vágyom valami édességre, akkor 100 kalória körüli mennyiséget eszem... Ez csinálom már negyedik napja, és idáig nagyon jól működik, pedig általában fél nap után feladom az egész diétát, és bezabálok 3000 kalóriányi ételt... Úgy érzem, ezt hosszú távon is tudnám csinálni, hamarosan szeretnék elkezdeni sportolni is, edzőterembe járni, akkor lehet megemelem kicsit a kalóriakeretet. De most muszáj keveset ennem, mert borzasztó mennyiségű ételt vagyok képes elpusztítani rövid idő alatt, szeretném, ha a gyomrom szűkülne, és kevesebbel is beérném.
2016. jan. 17. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

de "koplalással" hulyeseg fogyni mert az nem tartós,es az egy dolog h meg lehet csinálni de ne mond nekem azt h egesz eletedben 1000 kalorian fogsz élni

olyan étrend kell amit mindig tudsz követni,mert ha egy idő utan lefogysz es ugy dontesz h "na én lefogytam mostmár eszek mást is" akkor a tested egyből raktároz es megint hízni fogsz

keves kaloria egészségügyi gondokhoz is vezethet

gyumolcs meg nem jo mert sok a cukor benne,1-1 darab oké de nem egesz nap azon élni,inkabb tobb hus,zoldseg,krumpli az lisztes,hizlal

masik meg a sport,1000 kalorianal sportolni kegyetlen nehéz,rosszullét,cukorszint leesik,szedules meg mit tudom en mi

szoval gondold át meg egyszer,irj privit es segitek

2016. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viselj egész nap egy széles, a gyomrot is összeszorítani képes bőr derékszíjat (súlyemelő övet). Kevesebb ételtől is hamarább lesz teltségérzeted. Mozogj többet, gyaloglás, séta is megteszi (napi 6-10 km. Ha megéhezel, vizet igyál vagy teát vagy meleg húslevest, káposztalevest. Legalább 1-2 év kell ekkora súlyfelesleg egészséges eltüntetéséhez.
2016. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2000 kcal jobb lenne, de ha bírod a kevesebbet, akkor alá is mehetsz.

Nem jó izomból fogyni, márpedig ha főleg szénhidrátokat eszel 1000 kcalban, akkor az is lesz.

2016. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyomorszűkítésben speciel nem hiszek, de néha én is simán betolok 3000 kcalt egy étkezésre, tudom, milyen, ha az ember tud sokat enni :) Na, ezen a sok zöldségtől s folyadéktól feszülő pocak sem segít, mert a testem kalóriát akar, nem térfogatot. Érdekes módon bizonyos ételekkel tudok keveset is enni, már amikor, de a mozgás is segít a kalóriadeficitben.

Szerintem nem vagyok egyedül azzal, hogy kb. tökmindegy, hogy fél marék vagy több liter az étel, 30 deka vagy 3 kiló, nem ezen múlik a jóllakottság... (A 30 dekás napjaimon voltam a legjóllakottabb, csak sajnos ott is kevés fehérje tartozott az 1000 kcalhoz, így másfél napnál többre nem voltam hajlandó. Plusz semmi éhség és étvágy, szürreális volt, nem normális. Tanulságos volt, de inkább küzdök egészségesebben.)

2016. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!