Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 150-300 kalória kevés...

Napi 150-300 kalória kevés hosszútávon?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rövidtávon is. 1500 fölött nekem jobban hangzik, de ez emberfüggő. De 1000 kvázi mindenkinek koplalás, 300 pedig a minimális fehérje- és zsírbevitelhez sem elég.
2016. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez már kínzás, éhezés.

Rövid távon is veszélyes.

2016. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rövid távon is kórház lesz ebből.
2016. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első voltam s természetesen kilokalóriáról beszéltem. Bár mostanság ritkán látok erre kcalnácit, de legyünk pontosak :)
2016. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hosszú az a táv , nekem 2-3 óráig simán elég :D . Komolyan , nagyon kevés én is csináltam koplalós diétát egész jól be is jött nem híztam vissza de az is 800kcal volt , azzal még lehet fogyni kórház nélkül is.
2016. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ne viccelj,ez nem kevés,ez gyakorlatilag semmi.Rövidtávon jó pár hét kórház,hosszútávon egy kényelmes koporsó.
2016. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy mit csinálsz hosszútávon.

Kómában vagy? Vájár vagy egy bányában a föld alatt csákánnyal, utána meg futsz a kondiba és keményen sportolsz az összes szabadidődben?

2016. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Összeomolhat a szervezeted,megállhat a szíved.
2016. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Napi 150-300 kalória körül kb. az etiópok fogyasztanak! Szóval, ha éhen akarsz halni, akkor pont elég! Bár, ha ez a célod, akkor inkább ne egyél semmit, mert az gyorsabb, kevesebb ideig szenvedsz! a szervezet sem működik energia nélkül! Próbáltál már tv-t kapcsolni távirányítóval, amibe 2 elem kell, de csak egy volt benne? Sikerült? Kétlem! A tested sem működik "elem" nélkül!!!
2016. jan. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Ezzel a mennyiseggel ehen fogsz halni!Itt egy pelda: Tanzaniaban oktober 7.-en egy banya beomlott. Negy napig probaltak kiasni az embereket, utana feladtak. A 6 embert, aki lennragadt, szepen "eltemettek", azaz a protokoll megvolt a holttestek nelkul. Egy gazdagabb embernek a pumpajat is elnyelte a fold, de o kiadta egy par fiatalnak, hogy aki kiassa az o pumpajat, azt dijazza. Igy hat ket fiatal nekiesett, es sok napig csak astak es astak. Egyszer csak egy fojtott hang megszolalt, hogy ne bantsa a labat. De nem a masik aso volt, igy gyorsan kezzel folytattak az asast. Es 41 nap betemetes utan 5 embert talaltak elve! Az egyik percek mulva meghalt, a maradek negyet korhazba szallitottak, ahol infuziora tettek oket. Egy meghalt a korhazban az otodik napon, egy masik meg ket nap mulva. Csak ketto elte tul a 41 napi ehezest. Csotanyokat ettek, megettek a sajat ruhajukat, borovuket, valamifele facolopnek a kerget lehantottak,es ezeket ettek. Ja, meg foldet is ettek. Valamennyi viz csopogott egy repedesbol, alatettek a sisakjukat es az abban felfogott vizet, ittak. Szerintem a bogarak, textilruhak, es fekereg lehetett kb. 150-200 kaloria naponta.


A tudomany allasa szerint, ha elersz egy bizonyos szintet a koplalasban (nem tudom, hany kalariaval es mennyi ideig tarto), hiaba adnak neked enni, vagy akarcsak cukros infuziot, nem fogod tulelni. Mert a szervezeted annyira leepul, hogy mar keso. Az etiop ehinsegek idejen is a csontsovany kisgyerekek (vagy anyak) nem huztak sokaig, hiaba adtak nekik tapanyagokban gazdag vizet, tejet, nem tudtak mar megemeszteni.


En ugy gondolom, hogy szep es jo, hogy le akarsz fogyni, de ne ilyen drasztikusan. A lassu fogyasnem terheli meg a szervezetet.


Ha meg ezt a fajta koplalast csinalod, akkor anorexias lehetsz, es akkor segitsegre van szukseged egy szakembertol. Egy napig se csinald!!

2016. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!