Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 800 kalóriabevitel...

Napi 800 kalóriabevitel megfelelő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 145 cm magas, 54 kg, 20 éves lány vagyok és fogyni szeretnék. Napi max 800 kalóriát akarok bevinni. Ez megfelelő szerintetek? Előre is köszi!

2016. jan. 13. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

napi 800 kalória az éhezés kategóriába tartozik.

Ha meg fogyni akarsz akkor előtte ajánlom, hogy keress fel egy agyturkászt. Neked súlyos önértékelési gondjaid vannak.

2016. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Első! Miért lenne önértékelési problémája? Én pont 50 kg vagyok de ehhez 160 centi ami 15 centivel magasabb mint a kérdező és rajtam is van egy kis felesleg.

Kedves kérdező! Szerintem minimum 1200 kcal-t egyél egy nap.

És figyelj a zsír,szénhidrát és fehérje bevitelre

A kalóriabázis.hu nagyon jó :) Szerintem azzal lehet a legjobban fogyni!

Sok sikert :)

2016. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Reggelire? Még sok is!
2016. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy alapból annyit ettem eddig, ahogy számolgattam. Ezért is vinném le 800-ra. Pár napja ennyiket eszem és nem érzem azt, hogy éheznék. Viszont sok helyen olvastam, hogy egészségtelen.
2016. jan. 13. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván van rajta felesleg, ha nincs nagyon kigyúrva, de az nem valószínű.

Szerintem is inkább 1200 körül egyél, fogalmam sincs, konkrétan mennyire van szükséged, de 800 még neked is koplalás, hiába vagy alacsony. Lehet, hogy 1200 is kevés, aktivitás-, anyagcsere-, izomtömegfüggő, de kiindulópontnak megteszi.

2016. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Az mindegy, hogy éhes vagy-e, van, aki soha nem éhes, 2 nap múlva jön rá, hogy nem evett. Attól még a testnek kell a tápanyag.


Hm, akkor mozogj többet, de ne vidd le a kalóriamennyiséget.

2016. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 20:23

Akkor neked is önértékelési gondjaid vannak ha kövérnek érzed magad.

Én is 160 cm vagyok. 58 kiló és tökéletes az alakom. Nem kell ám a divatnak hódolni, és azt hinni, hogy ha kint van a bordád akkor csinos vagy...

2016. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: nyugtatgasd magad nyugodtan! XD
2016. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell vitázni, nem egyformák az emberek, más testalkat, izomtömeg, sokat számít ám.

160/50-nel simán lehet az emberen háj, nincs mindenkinek annyi izma, hogy ennyivel szálkás legyen.

Ilyenkor hozom elő a páromat, aki fizikai munkát végző, a munkába télen is bicajjal járó harmincas férfi, most épp 176/66 és kissé pocakos az ünnepek után (mivel 2 hétig nem dolgozott és nem evett kevesebbet, könnyen hízó fajta s hasra hízik először). S neki azért akadnak izmai, ifjan jóval rosszabbul nézett ki ennyivel, akkor kevesebb volt.

Mások pedig 176/80-nal is szálkásabbak. Van ilyen.

Nőknél ugyanez van, hisz ott sem tilos vagy lehetetlen izmosnak lenni, de sokan nem azok. S a testalkatbeli eltérés is ott van.

2016. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!