Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kcal van i kocka...

Mennyi kcal van i kocka négerkockában mert olyat találtam, hogy 1 adag 685kcal de én ezt egy kicsit sokallom?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
715 kcal / adag elvileg. De most komolyan fogyni vágyó ember minek eszik ilyeneket?
2016. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: Mert szereti...? Én 4 éve igyekszem fogyni (elég jól ment, csak a vége tart örökké), attól még eszem sütit. Igaz, főleg sajátot, ami azért az átlagosnál jóval töményebb és fogyásra alkalmasabb, csak ne elég kevés legyen belőle. De néha azért normális süti is előfordult, főleg, amíg nem ketogéneztem.

Alapvetően persze egyetértek, alapesetben az ember bizonyos dolgokat kerül ilyenkor - vagy bevállalja, hogy annak a napnak annyi.


De hány dekás egy négerkocka, hogy egy adag ilyen sok kalória? Ezt azért már "véletlenül" nem eszi meg az ember, az ilyennél tudnunk kell, mit cselekszünk...

2016. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok ez a 685, szerintem ez lehet 2 közepes szeletre vonatkozik. 1 adag nincs meghatározva, hány gramm...

és mindenki máshogy készíti, lehet X ember ennyi cukorral, Y ember picivel több vagy kevesebb cukrot tesz bele, nem lehet megállapítani, mint pl. egy pohár kefir esetén hogy "na ez a süti most ennyi kcal" hacsak te magad le nem méred grammra pontosan, az elkészítésekor hogy:

x gramm lisztet használtam

x gramm cukrot stb


ezt kiszámolod, a kcal értéküket is, beosztod pl. 12 szeletet vágsz

az összes kiszámolt kcal értéket összeadod és elosztod 12 felé. így lehet pontos értéket kapni. ha pl. étterembe ettél, akkor nem tudjuk megmondani sajnos... amúgy maga az a hab rész nem túl vészes szerintem, az könnyű, jobb mint pl. egy csokoládékrémes szelet.

A piskóta ha nem vastag + a többi része, sztem olyan 250 kcal körül lehet, de ez ugye függ a szelet nagyságától is. nem mindegy hogy 5*5 cm-es volt a szelet vagy nagyobb kisebb.

egészségedre. ha nagy szelet is volt, sztem 350 kcalnál nem több.

2016. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. jan. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!