Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi/hány kalórát kell...

Dagi2589 kérdése:

Mennyi/hány kalórát kell naponta max. Ennem hogy fogyak?

Figyelt kérdés
fogyózni szeretnék!kb mennyi kalórát kell fogyasztanom naponta h fogyak!vagyis mennyi a max!valakinek segített már ez a módszer?

2015. jan. 29. 13:59
 1/3 anonim válasza:
hát az attól is függ,hogy hány kg vagy,milyen magas,hány éves,stb.
2015. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 katus05 válasza:
használd a kalóriabázist :) az kiszámolja hogy hány kalóriát ehetsz és azt is kiszámolja amit megeszel.11 kg-ot fogytam vele
2015. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 3005 válasza:
Szia! Én egy hete használom a kalóriabázist, eddig 4kg mínusz (nyilván az elején hirtelen több megy le), 1100 kalóriát állítottam be fixen, a lényeg, hogy 1000 alá ne menj. Figyelek a fehérje, szénhidrát, zsír arányra is. Nem éhezek, nem zárok ki mindent, inkább úgy fogom fel, mint életmód váltást, mivel egy túl szigorú diétát tudom, hogy nem lehet sokáig tartani és nem is egészséges.
2015. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!