Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Étrendbe, mozgásba tudnátok...

Étrendbe, mozgásba tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden: Elszeretnék kezdeni diétázni,fogyózni. A kérdésem a napi étrendre irányúlna főleg. A fehérlisztes,cukros szemetekről letettem,ezzel nincs gond. A kérdésem az lenne, hogy miket ajánlatos, és miket nagyon nem ajánlott diéta alatt fogyasztani? Intervallum futás jó fogyás szempontjából? (Mielőtt bárki dobálózna az "ez nem kezdőknek való,úgy sem bírnád" és ehhez hasonló kommentekkel, nem kérek,mert letudom futni,meg van hozzá az erőnlétem.) Ez a leghatásosabb-e fogyáshoz?!

10kiló körűl szeretnék leadni. Ez nyárig sikerülhet? 182cm és 80kiló vagyok,nem vagyok vészesen kövér,de zavar a felesleg. Köszi a válaszokat:)!

18F



2016. jan. 27. 20:54
 1/7 Krisz85 ***** válasza:
75%
úgy érted étrendBEN és mozgásBAN?
2016. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Istenem... Igen, úgy:D
2016. jan. 27. 20:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg segíteni? Vagy csak nyelvoktatást tartassz?
2016. jan. 27. 21:08
 4/7 Krisz85 ***** válasza:

máris jobb, sikerülhet persze, nyár az még 5 hónap, szóval simán, heti 0,5-1 kg fogyással még több is.


Első körben három óránként enni kéne, és be kéne lőni a kalóriabevitelt, kaját pedig mérni és számolni kéne,


Ha csak tisztán eszel, tehát semmi feldolgozott kaját,


tehát amit lehet:


rizs,

hüvelyesek, lencse, baba stb

durumtészta

telj kiörl kenyér / zacskós kovász ízű, nem a barna színű lisztes sz*r/


zöldségből bármi, szinte bármennyi, főleg nyersen, /a konzervek savanyúságok nem!/ fagyasztott zöldég igen!


húsok: sovány, tonhalkonzerv /saját levében, nem olajban, meg szószban/

soványcsirkemell roston sütve, párolva, főzve,

pulykamell



gabonák, zabpehely



gyümölcs is mehet de csak ésszel, korlátozni kell a mennyiségét, ne legyen túl sok


tejtermékek: sovány túró, főleg lefekvés előtt jó, natúr zsírszegény joghurt, a tej az nem!



kerülendő: gyorséttermi szutyok, cukros dolgok, pizza, zacskós leves, gyakorlatilag minden amit mesterségesen állítanak elő, tehát a bolti kaja 90%-


illetve jó alap még a www.sargakapszula.hu


tölsd le és olvasd el, gyúrósoknak írodott de a kaja része jól személteti hogy mi kéne enni kb.



a futás jó lesz, de minden nap ne csináld mert tönkrevágod magad, főleg ha még diétázol is, arányaiban jól égeti a zsírt egyébként!

2016. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Krisz85 ***** válasza:
egyékbént ha nem számolod és méred a kaját, de 5-6x eszel egy nap, tehát reggel felkelsz eszel majd három óránként eszel tiszta kaját, + rendszeresen mozogsz és még megfelelő mennyiségben iszol is, akkor is fogyásnak fog indulni a tested, viszont arra figyelj hogy 5-6 étekezésnél a reggeli közepes, ebéd mehet több, kiadós, és a vacsora mérsékelt, kevesebb szénhidráttal /főgg attól is mikor futsz/, a köztes időszakban meg sncak jellegű kaja mehet.
2016. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:) Sokat segítettél, ment a zöld.

Igen, a futást nem minden nap gondoltam,mert hazavágja az izületeimet...

2016. jan. 27. 21:20
 7/7 Krisz85 ***** válasza:
ha megoldható próbáld ki a terepfutást, sokkal kíméletesebb és több szögből erősíti a szalagokat inakat is a változékony terep miatt és kevésbé unsz bele, nem annyira monoton, én imádom bringa mellett, aszfalton megőrülnék :D
2016. jan. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!