Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő alatt látszódhat...

Mennyi idő alatt látszódhat így változás? Milyen ütemben fogyhatok így?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 170cm és 60kg. Leszeretnék adni 8-10kg-ot. Február 1-étől kezdtem a kevesebb evést..Napi 500-1000kcal között eszek (sok zöldség, gyümölcs, kevés szénhidrát, semmi cukros) Napi 2l víz kb. Viszont a sportal gondban vagyok mert suli mellett különtanárokhoz járok meg szakkőrökre és tanulni is sokat kell, szóval a heti 3 tesi óra amin sportolok, és arra gondoltam itthon minden este erositek kicsit (felülések, torna..) De túl sokat nem tudok, ugyhogy inkább az étkezésre koncentrálnék. Sikerülhet ìgy fogynom ha ezt így tartom és kb. milyen ütemben tudok így fogyni? Esetleg még tippek mik gyorsítják/lassítják a fogyást?
2016. febr. 4. 19:02
 1/1 Szabi.L ***** válasza:

Az a baj, hogy a sok gyümölcs meg a kevés szénhidrát eléggé ellentmondásos, ugyanis a gyümölcsökben elég sok szénhidrát van.


Amit te csinálsz, az koplalás. Ezt nézd át, így kellene kinézni egy "fogyókúrás" étrendnek: [link]


Lassítani a helytelen étrend tudja a fogyást. Ha megvonnod magadtól a szénhidrátot, lassul az anyagcseréd tehát kevesebb zsírt égetsz. De a ló túloldalára sem szabad esni, mivel a sok szénhidrát pedig zsírosíthat.


Ne akarj túl gyorsan lefogyni, mert össze fog esni a bőröd, sápadt leszel stb. max!heti 1 kilo menjen le.

2016. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!