Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit egyek koplalás után (nem...

Mit egyek koplalás után (nem ettem semmit csak folyadékot ittam)? Folyadékok: hétköznap reggel 2dl kávé és napközben 1l víz, néha leves (csak lé) Hétvégén tea és leves (csak lé)

Figyelt kérdés
A lényég, hogy ne hízzak vissza!! Én arra gondoltam, hogy az első hetekben csak 2-3 almát, vagy más gyümölcsöt (max. 200kcal) aztán hetente/kéthetente növelni zöldséggel (max.400kcal)majd megint növelni tejtermékkel (max. 600kcal). És végül hússal (max.800kcal összesen) Beválhat?

2016. febr. 20. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem így nm fog vissza jönni..! Egyébként mennyi idő alatt és hány kg ment le??
2016. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem fejeztem be. De eddig 3nap alatt kb. 2-3kg napi 1.5órás kardió edzès mellett.
2016. febr. 20. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fog jönni bármit teszel, ezzel csak tönkre vágod magad. Bocs, ha fáj az igazság, de ilyen életmóddal egyre több lesz rajtad a zsír és a súlyfelesleg.
2016. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az edzéssel és a diéta utána lévő helyes táplálkozással megelőzhető a visszahízás.
2016. febr. 20. 17:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha aztán anorexiás leszel mint én , és hidd el visszajönnek, rám is csak úgy rakodnak lefele persze nekem azt mondják kell is hízzak de akkor is....
2016. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem mindegy az sem hány kilóról indulunk. Mert lehet te 50kilóról kezdted. Én bőven több vagyok.
2016. febr. 20. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Az óvatos kalórianövelés jó ötlet, de a 800 kcal legyen a kezdet, annyira nem tehetted tönkre az anyagcserédet, hogy attól is hízz (ha mégis, akkor még jobb, ha nem folytatod a durva koplalást, csak a 800 kcalos koplalást. extrém esetben ez neked nem koplalás, végülis vannak 140 centi alatti emberek is, kis testsúllyal, lassú anyagcserével, inaktívan).


A gond a kalórián túl az ételekkel van. Fehérjét és zsírt adj már szerencslétlen testednek, ami már ki tudja, mióta nélkülözi ezeket az esszenciális makrotápanyagokat! Izmok, hormonháztartás és sok test folyamat igényli őket! Ez nem olyan, hogy nem eszel pár hétig ilyen-olyan vitamint vagy mikrotápanyagot, de sebaj, van a testedben tartalék elég. A fehérjét az izmokban "tárolja" az ember, alig van másutt, az nem tart ki semeddig. Zsírtartalék van, de az esszenciális zsírsavak hiányán ez nem segít. Szénhidrátot sem tárolunk sokat, de az nem esszenciális, a test simán legyártja másból (koplaláskor izomból).


Akik hosszan böjtölnek (de tudják, mit csinálnak s persze nem fogyási célból teszik), azok sem 2 almára állnak rá, ebben biztos vagyok. Nyilván nem lakomáznak be hirtelen, az megterhelő lenne, de van középút.

2016. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod. :) igazad van.
2016. febr. 21. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!