Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudnátok segíteni? Konditeremb...

Tudnátok segíteni? Konditerembe is járok mindennap. Többi lent

Figyelt kérdés

Járok mindennap edzeni, általában 10-15p futás magas fokozáson utána 20-30p bicikli intervallumonon, mindig combgépezek és hasazok. Már febr 3 óta 4kgt fogytam, enni mindig napi 2 pufirizs felvágottal, sonkával, néha pici kolbásszal (ezt nem nélkülözhetem :D) és a nap többi szakában néha kevés csirkemellet eszek de mióta elkezdtem nem kívánom a kaját.

167cm és most már 63kg vagyok, eléggé vékony testalkatom lett, eltűnt a cicim és popsim, viszont azért szeretnék még formálódni. Kezdjek el erős súlyokkal gyúrni? Egyek többet?

Köszönöm a segítséget

20 lány



2016. febr. 21. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a lótúrónak nem edzel mindenre, ahogy azt kell?

A leírás alapján alig eszel, ez így nem lesz jó. A makróidról van fogalmad? Az segítene valamit, nem tudom, egyéltalán fehérjét eleget eszel-e.

A kis kolbász teljesen OK, ha jó minőségű. Bár biztos van, akinek más a véleménye, az egészséges, jó ételek körének megítélése igencsak szór.


Úgyhogy igen, szerintem eddz normálisan, ne csak lábra és hasra s egyél többet.

2016. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zöldséget eszel egyáltalán? Kéne.
2016. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen eszek zöldséget is, de egyszerűen nem kívánom a kaját :( és ezért gondoltam hogy írok ide, hátha kapok valami ötletet, hogy mit csináljak másképp
2016. febr. 21. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Ah, szóval hogy nehezen tudsz többet enni, az a baj... Nehéz ügy, néha a testépítésbe is beír valaki ezzel a problémával s ott sem tudnak sokat kezdeni vele. Muszáj lenyomni, ha fejlődni akar az ember. Maximum a zsírt lehet emelni, s ha van nagy térfogatú, vizes cucc (náluk ugye sok főtt rizs a tipikus), azt lehet töményebbé tenni, hogy ne kelljen sok kilót betermelni naponta. Persze nem mindenkinek segít az sem, de sok opció sajna nincs. Nálam az étkezések időzítése is számít e téren (csak nekem az a kihívás, hogy ne egyek rengeteget. kemény dió), az ételek összetétele... De enni akkor is lehet, ha se étvágya, se éhsége nincs az embernek. Van, amikor nem megy semmiképp, én is ismerem azt, de kifejezett vágy és éhség nem kell az evéshez.


Nálad az a gond, hogy eleve nem nagy térfogatú az ételed, zsíros elem is van... Bár lehet, hogy pont ez kavar be, a zsíros fehérjék remekül tudnak laktatni. Sajna ezt csak kitapasztalni lehet, hogy neked mi a jó, én variálnám az ételeket s igenis megpróbálnék enni, ha nem kívánom is, de azért még úgy érzem, van rá esély, hogy nem esik rosszul. Muszáj enned, fura, hogy ennyire nem kívánod az ételt, ha egyszer a testednek szüksége lenne rá.

2016. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Épp ma ezen voltam, 16 óráig pufi rizs és sonka volt

Utána kis sült tarját ettem, mert borzasztóan megkívántam (nem is értem, hogy hogy...) :D fogok kísérletezni

:)

2016. febr. 22. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!