Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Írnátok nekem diétát, ami nem...

Írnátok nekem diétát, ami nem koplalás? 14/L

Figyelt kérdés

164 cm / 55 kg vagyok.

Méreteim: Csípő: 93 cm, Derék: 70 cm, Mell: 80 cm, Hát: 73 cm, Felkar: 27 cm, Csukló: 16 cm, Vádli: 33 cm, Combjam: 55 cm


Amit el szeretnék érni: Csípő: 90-nél keskenyebb, Derék: 64 cm, Felkar: 22 cm, Combjam: 45 cm (talán ekkor lényeges változás lenne, mert egyenlőre úgy néznek ki a combjam, mint két krumpliszsák), 48 kg (a hőn áhított testsúly)


Heti 2x elmennék futni 50 percet, és heti 2x 50 percet csinálnék guggolást, kitörést, fellépést a combjam formálásáért.


Márcsak diétás étrendre lenne szükségem, de nem akarok minenféle tápanyagot megvonni magamtól mert tanulnom is kell és nem akarok mindenféle influenzát elkapni, szóval olyan étrend kéne amiközben nem éhezek. Írnál ilyet (ne csak annyit, hogy fehérje, hanem részletesebben)?


2016. febr. 22. 20:15
 1/3 Szabi.L ***** válasza:

[link]


Ha van kérdésed, írhatsz nyugodtan.

2016. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a táblázatot én is ismerem, az lenne a kérdésem hogy pontosan mennyit és miből fogyasszak.
2016. febr. 22. 20:39
 3/3 Szabi.L ***** válasza:

Ki kell tapasztalni, mindenkinek eltérő a mennyiség.


Az emelt fehérjebevitel az alap.


A szénhidrát az tényleg egyénfüggő. Valaki minden étkezéshez ehet, valakinek nagyon le kell csökkenteni, valakinek hintáztatni kell stb.


Zsírbevitel meg bőven elég, ami a többi ételben van, legfeljebb az egyik étkezéshez eszel egy kis oliva olajat vagy hasonlót.


130g fehérje

100g szénhidrát

30g zsír


Ezzel tehetsz egy próbát, aztán ha nem működik, akkor változtatsz(leginkább a szénhidráton érdemes)

2016. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!