Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az elmúlt pár hétben 2 kilót...

Az elmúlt pár hétben 2 kilót híztam, lehetséges hogy izom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 164 cm. Eddig 48kg voltam, két hete 49-re ment fel most a héten pedig 50-re. Sokat sétálok, lépcsőzök szoktam a lábamra/fenékre edzeni is, nem vettem észre hogy zsírosabb lennék, de mégis 2kg plusz van rajtam. Kicsit zavar, szerettem volna 50 alatt maradni még egy ideig. Lehetséges hogy az izom épült és azért lettem nehezebb? Egyik barátnőm is ugyanilyen vékony, szintén 164 cm de 65 kiló.. pl. ő mitől nehezebb 15 kilóval?

2015. máj. 8. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Ha fiú lennél, remek genetikával, kezdő gyúrós, de keményen odatennéd magad... Akkor se jönne fel ennyi izom ennyi idő alatt, közel sem. Az izom lassan épül.


Simán lehet, hogy ennek nagy része csak víz, ez a legvalószínűbb eset, s persze a salakanyagok mennyisége sem mindig ugyanaz mérezkedésnél... A testsúly nem állandó azonos izom- és zsírtömegnél sem.

(Persze ha napi sokezer kalóriát viszel be, akkor lehet zsír, de arról tudnál.)

2015. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol vagy a ciklusodban? Én egy kiló vizet hízok ilyenkor.
2015. máj. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es Régebb óta mozgok, azért gondoltam hogy izom.

2-es háát hamarosan megjön lehet ez is a dologban :))

Köszönöm a válaszokat

2015. máj. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!