Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most mit tegyek nagyon túlette...

Most mit tegyek nagyon túlettem magam?

Figyelt kérdés

Rengeteget ettem ma eddig mit tegyek hogy ne menjen a fogyókúrám rovására? Ma ezeket ettem:

Reggeli: 40g zabpehely+egy banán + 2 szelet puffasztott rizs

Tizorai: alma

Ebéd: gombaleves rakott brokkoli ilyen sajtos keksz 10db es meg egy szelet tortát is

Gondoltam lemozgom csak nem tudom hogy hogy. Lefutom szerintem csak nem tudom hogy hány percig kéne futnom hogy a felesleges kalóriák lemenjenek. Valaki tud segíteni?

16/L 167cm 45kg



2016. márc. 26. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

gondolom már késő

lefutottad?

2016. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

45 kiló vagy. Ha több vagy mint 14 (és több vagy...) akkor ez már anorexia.

Én is voltam ilyen helyzetben, de én sajnos tovább merészkedtem...sem az egészségednek, sem a lelkednek nem jó! Azonnal keress fel valakit akivel ezt megbeszélheted mert ez így biztos út a betegségekhez, depresszióhoz és a fanotikus "csak a kalória létezik" gondolkodáshoz! Ne akard elpocsélkolni a fiatal éveidet ezzel -nem is beszélve arról, hogy ha nincs menstruációd akkor a jövőben a baba (és akkor már mindegy, hogy menstruálsz vagy sem) nem fog összejönni.

2016. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
3 kor megyek csak nem tudom mennyit fussak tudnál légyszíves segíteni hogy hány km-t fussak?
2016. márc. 26. 13:26
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexiás csak szeretnék csinos lenni
2016. márc. 26. 13:27
 5/13 anonim ***** válasza:

2km 12 perc alatt

ha lassabb voltál fusd újra, amíg össze nem jön

2016. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2016. márc. 26. 13:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom de ez a testsúly egyáltalán nem normális és nem is egészséges.

A testtömeg indexed alapján alultáplált vagy..

Jobb lenne ha abba hagynád a fogyókúrád és inkább híznál.

2016. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hamarosan kórházba kerülsz, ott majd felhizlalnak. Nem jó ott lenni, elhiheted, aztán még járhatsz pszichológushoz is, az sem kevés pénz... Ne legyél ennyire önző, gondolj a családodra, ha tovább folytatod, őket jobban megviseli majd ez az egész, mint a te kis lelkecskédet. De mindegy, ha majd bevisznek a kórházba, emlékezz, hogy szóltam :P
2016. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Anyukád mit szól ehhez? Tudja,hogy direkt műveled ezt magaddal? Figyelj,ez nagyon nem normális, tönkre fognak menni a szerveid,ha huzamosabb ideig folytatod. Csinos akarsz lenni? Akkor lennél te csinos,ha minimum 12-15 kilóval több lennél...alsó hangon. Milyen felesleges kalóriáról beszélünk, egy fejlődő szervezetnek szüksége van a tápanyagra. Csinos...szerinted a fiúknak egy nőies alak vagy egy sovány kisfiú jön be jobban? Ha jobban feszül a bőröd a csontodon,attól nem leszel csinosabb, a nőies alak eléréséhez bizony testzsírarányt kellene növelned, gondolom azt észrevetted te is,hogy melled és feneked alig van...
2016. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma inkáb már eszek rendesen holnap pedig visszaterek a szigorú 800 kcal/nap kajahoz
2016. márc. 26. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!