Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlettem magam, mit tegyek?

Túlettem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
fél éve fogyókúrázom (mozgok is hozzá mielőtt valaki rákezdené) ez az első ilyen alkalom hogy többet ettem a kelleténél. de beteg az elmúlt pár napban és unatkoztam a hétvégén és volt itthon egy csomó barnakenyér és sokat ettem most mit tegyek HELP. ettől már el hízom vissza? holnap ne egyek semmit?? vagy vegyek be ashajtót vagy mi?
2008. febr. 3. 20:24
 1/8 A kérdező kommentje:
hirtelen felindulásból írtam fél évet:D két hónap igaziból
2008. febr. 3. 21:14
 2/8 anonim válasza:
100%
Én igazából azt tudom javasolni, hogy ne kezdj semmi fogyókúrába, egyszerűen csak az életmódváltás segíthet! Én is többször nekirugaszkodtam a fogyókúráknak akupunktúrával, stb. És tudod mi lett a vége? A két hónap alatt leadott 6 kg helyett 2 hét alatt visszajött 8kg! Azóta is szenvedek, hogy lemenjen. Szerintem a legjobb életmód: rengeteg növényi dolog, no hús, és állati fehérjéből készült termék (tej, túró, tojás), nagyon sok rost (teljes kiörlésű kovásszal készült pékáru, barna rizs, árpa, köles)! Nekem ez nagyon bejött! Már el is indultam a fogyás útján. Érdekes mert nem kilókban mutatkozik meg, hanem átformálódott a testem. Természetesen még van rajtam 8-10kg, de ez egy nagyon jó életmód, és szépen lassan minden lemegy... Szerintem meggondolandó, hogy jó diétát követsz-e?
2008. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pontosan ezt eszem amit leírtál és ebből se sokat..és nem is az volt a gond hogy éhes voltam hanem hogy unatkoztam..és most nagyon parázok hogy meghízom.
2008. febr. 3. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól, hogy egyszer többet ettél, még nem fogsz egyből visszahízni. Legközelebb próbálj uralkodni magadon és max a következő napokban kicsit többet mozogj, mint szoktál.
2008. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz. Nekem direkt jót tesz ha néha bűnözök kicsit. Csak nem szabad túlzásba vinni. Ugye azt te se gondoltad komolyan, hogy egy nap alatt meghízhatsz???


Semmiképp ne koplalj holnap, mert csak összekavarod az anyagcseréd és akkor tényleg elkap az éhségroham, és ördögi körbe kerülsz. Hashajtani nem érdemes, csak a beleket teszed tönkre. Nézz a tükörbe és mondd azt: ma bűnöztem, ez 1 héttel meghosszabbítja a dolgokat, ezért egy héttel később leszek karcsú. Na de van időm, a lényeg hogy karcsú leszek. Nekem ez mindig beválik. Amúgy tényleg jobb életmódot váltani, a fogyókúra azt éreztetei veeld, hogy ez csak rövid időre szól és utána megy úgy mint régen. Pedig ha visszatérsz a helytelen kajáláshoz, a kilók is visszakúsznak.

2008. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nem gond. Sőt ha szénhidrátot többet vittél be a kelleténél, akkor mivel ha ciklikusan változtatnád a diétád alatt a szénhidrátot, pl két napig magas, aztán alacsony szénhidrát, de úgy hogy az átlag kiadja a megfelelő mennyiséget, akkor nem gond és még anyagcseregyorsító hatása is lehet. Az a baj, hogy nem lehet tudni mennyit ettél pontosan, ha megsaccolod kb, akkor jó átlagot hozhatsz ki, de nem fogsz tőle meghalni elárulom, meg ez függ a diétád komolyságától is persze.
2008. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj mert nem fogsz meghizni egy alkalomtol. Most feltoltodik a szervezeted de nem rakodik le semmi. Arra kell inkabb vigyaznod hogy ilyen ne forduljon elo tobbe. Nem az evesre ertem hanem a kiborulasodra az eves miatt. Ez mar kozel all a bulimiahoz. Ne legyen tul szigoru a dietad mert akkor jonnek a zabalasok. Mindig egyel egy nagyon keveset abbol amit kivansz es igy elkerulheto lesz a tuleves. En is bulimas voltam es pont igy kezdodott. Lelkiismeretfurdalasom volt eves utan majd azt ereztem hogy most mar minden mindeggy es elkezdtem zabalni rosszuletig. Nagyon veszelyes betegseg. Vigyazz magadra es halgass a testedre. Ha neki barnakenyer kell hat egyel keveset, ha csoki akkor egyel 2 kockat, ha ropi egyel egy marekkal. A szervezeted mindig tudja hogy mire van szuksege.
2008. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! amúgy rámjött aznap este a hasmenés és vagy a kétszerese jött ki anak amit megettem (3 kilót fogytam) úgyhogy azóta néha szándékosan túleszem magam, és mégis fogyok:D
2008. febr. 13. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!