Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek le fogok tudni...

Szerintetek le fogok tudni fogyni 1 hónap alatt koplalással?

Figyelt kérdés
Naszóval..Én 15 éves vagyok és nyolcadikos. kb egy hónap múlva lesz a ballagási fotózásom amire le szeretnék fogyni. Most nemtudom pontosan de olyan 170 cm 63 kg vagyok és egyébként lány..több mint 10 kilót szeretnék fogyni ez alatt az egy hónap alatt. Testvérem úgy fogyott le csontsoványra régebben hogy 3 napig semmit de tényleg semmit nem evett.. Az óta vékony és megtartotta a súlyát..Szerintetek ezzel a módszerrel én is le tudok fogyni? Tudom hogy most jönni fognak azok a válaszok hogy eddzél fussál ússzál kondizzál...De előre mondom hogy 1. Én nem olyan környéken lakok ahol lehetne futni úgy rendesen 2. Nincs edzőterem a környéken és ha lenne is akkor se tudnék ennyi évesen elmenni oda 3. Az itthoni tornával már próbálkoztam de nekem nem segít ez a 10-20 felülés naponta stb...erőm sincs időm sincs és kitartásom se...Tehát csak a koplalás maradt..Szerintetek?

2016. márc. 10. 21:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
Persze, hogy fogyhatsz! Csak amint visszatérsz a normáis étkezésre, kétszer akkora leszel, mint eredetileg voltál. Napi 5x étkezés, kis adagokban és szintén napi 20 perc torna. Ajánlom youtubeon az XHIT csatornát, sok jó otthoni gyakorlatot mutatnak. Lássuk be, csak napi 20-30 felüléstől nem fogsz fogyni. De a súlyod a magasságodhoz képest szerintem teljesen rendben van, sőt.
2016. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Te nem inkabb meghalni vagy korhazba akarsz kerulni mert ha igen akkor egy eles kes gyorsabb es kevesbe faj
2016. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Koplalásnál előfordulhat, hogy raktározni kezd a szervezet és csak rosszabb lesz a végeredmény. Plusz nulla energiád lesz bármihez. Ennyi idő alatt 10 kilót leadni nem lehetetlen, de rengeteg! Cm/kg arányod teljesen normális szerintem. Az otthoni mozgás ha kevés is, sokkal jobb eredményt hoz, plusz Figyelj oda, mit eszel, ahogy előttem okosan leírta valaki, sokszor keveset. Fejlődő szervezet vagy, ne terheld le koplalással.
2016. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A tesód tuti nem 3 nap alatt lett csontsovány, ezzel azért ne etess minket, de tényleg. Hogy semmit nem evett, abban semmi különös nincs, rengeteg ember böjtön sokkal hosszabban, nekem is volt hosszabb böjtöm egyszer, nem történik egy egészséges szervezettel semmi. Persze fogyni is csak minimálisan fogy.

Hosszabb koplalással le lehet fogyni, bár nem egészséges, gyötrelmes meg minden, kérdés, miért sanyargatná valaki magát így, annyi jobb módszer van. 1 hónap alatt 10 kiló ilyen pici feleslegből nem reális. Nem mondom, ha eleget mozogsz (ha bírod), megtörténhet, de az különösen kegyetlen s ha normális a szervezeted, jó eséllyel összeesel s abbahagyod vagy nem kérdez senki, hanem bekötik a kórházban az infúziót.


Mindenütt lehet edzeni, én pl. itthon teszem. Túrázom is, mert szép helyen lakom (amikor nem így volt, akkor pedig odautaztam), de a teljes testes edzésemet itthon nyomom le, a szobámban. Néha egyesek előadják, hogy nekik kicsi a szobájuk... Az én edzésemhez sem kell hangár... A legtöbb gyakorlathoz elég, ha állva elférek...


Úgy tudom, nagyon keveseknek jön be a koplalás. Én ismerek olyat, akinek bejött, na ő dolgozott és persze evett is, csak keveset. A totális koplalás kevésbé tartható, tápanyaghiányosabb, azonkívül még sokkal nagyobb az izombontás esélye (elkerülhetetlen), mint a keveset evő s fehérjedús koplalásnál.


Nekem is volt fotózásom, jól sikerült, pedig jóóóóóóóóóóval több feleslegem volt, mint neked. Most emiatt koplalni? Még csak nem is élet-halál helyzetben, műtéthez vagy valami? Buta ötlet.

2016. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Erre most mit írjunk? Nyilván a normális válaszok nem fognak érdekelni. Így marad az, hogy

Csak tessék nyugodtan napokig, hetekig nem enni. Legyél csak ostoba, de utána ne hisztiz ha elhízol vagy valami komoly betegséged lesz, mert a belső szervezeted nem igazán vágyódott a fotózásra.

2016. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Nos, én évek óta sportolok és normális kajálok, ezért vékony vagyok és jól nézek ki. Te meg egy hónap alatt ugyse fogsz 10 kilót fogyni de még 5-t se, de legalább egy lusta élettelen xardarab vagy. Nem tudom mit ficánkolnak a többiek, én pont lefosom, hogy dagadt vagy, és mint a dagadt nők 99%%-ának, pár héttel valami esemény előtt akartok lefogyni. A MARADÉK 11 HÓNAPBA JÓ VOLT ZABÁLNI MI BäZMEG? Jöhet a lepontozás, csak már a faxom kivan itt a sok idiótával. Csá.
2016. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A fotózás lesz, miért nem akarsz szép és csinos lenni? Egy hónap koplalás után úgy fogsz kinézni, mint egy drogos vagy egy végső stádiumú AIDS-es.


10-20 felülés naponta? Ennyitől mégis, mit vártál? Az semmi.

2016. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os durva volt, a stílusával nem értek egyet, de alapvetően igaza van. Nem vagyok az az alkat, aki bármit bármikor ehet, napi minimum 10-11 órát dolgozom, háztartást vezetek, mégis a fogam gyakran összeszorítva, de beiktatok heti átlag 3 edzést, mellette figyelek arra, mit eszem. A mi környékünkön sincs de futóhely, se edzőterem.
2016. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
xddd nagyon kemények vagytok amúgy xd...hány nap is telt el az óta amióta ezt kiírtam 10-12 nap talán...6 kilót fogytam xddd és egyébként ki mondta hogy a többi 11 hónapban csak zabáltam?? én eleve olyan vagyok hogy egy szendvicstől is el tudok hízni és ezt szüleimtől örököltem..ja nyilván én tehetek róla..ja és bocs hogy nem sportolok a nap 24 órájában de tényleg öljetek meg!!.. egyébként meg én próbálkozok mert röplabdára járok egy héten ötször és nem ülök a seggemen ha ez még érdekelt valakit..tehát ennyi.
2016. márc. 24. 14:53
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
xdddd nagyon kemény vagy teis xdddd mi ez az xddddzés valami kis szaros vagy?
2016. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!