Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tud fogyni egy ember...

Mennyit tud fogyni egy ember egy hét koplalással?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez függ a súlytól meg sok mindentől és nem szeretném kipróbálni semmi képp csak érdekel.

2015. aug. 24. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A koplalást felejtsd el, mert jön a jojjóeffektus, amint visszatérsz a rendes ételbevitelhez!

De ha tönkre akarod tenni a szervezetedet, akkor hajrá, de hánytasd is magad, hogy gyorsabb legyen a folyamat!


Ezek hasonló h..e koplalásos kérdések, egyiknek sincs értelme!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__71..

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__71..


Inkább csináld normálisan és egészségesen, keress étrendeket, és edzésterveket!

2015. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz fogyni. Mármint a mérleg kevesebbet mutathat 2-3 kg-val. De az alakod ugyanolyan lesz. Tehát vékonyabb az nem leszel.
2015. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3-4 kilót. Majd eszel 2-3 napig rendesen és visszajön.

Volt olyan stresszes időszakom, hogy napi pár szál ropit viselt el a gyomrom.

2015. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És mi a helyzet a citromdiétával? Egyszer olvastam hogy egy citrommal kell kezdeni, majd egy hétig mindennap eggyel emelni kell a darabszámot, majd a következő héten visszafelé csökkenteni.
2015. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én meg egyszer azt olvastam, hogy látták a jetit (bár konkrétan a jeti létezésének valószínűsége magasabb, mint a citromdiéta hatásosságáé)
2015. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem van egy ismerosom es 1-2 hetig szinte semmit sem evet es megis fogyott..olyan 6-7 kg biztos,es szuper alakja van.
2016. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!