Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Már hosszú idő óta próbálkozok...

Már hosszú idő óta próbálkozok, de nincs annyi akaraterőm, hogy ne szegjem meg. Suliba járok, büfé stb. Valami ötlet, hogy hogy bírnám ki?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ötlet. Amíg nem birod ki, addig nem is akarsz lefogyni. Ha nincs akaraterőd, így jártál.
2016. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is fontosabb kellene hogy legyen számodra, hogy hogy nézel ki, mint az, hogy mit vehetsz a büfében.

Én is imádtam a pizzás csigától kezdve, a pogácsán keresztül, a különböző szendvicsekig a büfé kínálatát. Aztán életmódot váltottam, és már rá se pillantok a büfére, jobban várom, hogy a saját kis csomagolt ételem megegyem. Zabkása, tk. szendvics minden jóval, csirke stbstb. Ha látom is, hogy eszik a büfés dolgokat az osztálytársaim, nem érzem a késztetést, hogy én is egyek - mert ! nekem fontosabb az egészségem, és a kinézetem, mint az, hogy megegyem azt a pizzás csigát.

Fejben dől el. :)

2016. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés Köszi 😊
2016. ápr. 24. 18:17
 4/4 anonim válasza:
Ne vigyél pénzt! :D Jo... Humort félretéve amiket írtak a többiek azokat gondolt át! Sok sikert
2016. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!