Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1200-as diétával lehet fogyni?...

1200-as diétával lehet fogyni? Mennyi idő után látszódik a fogyás?

Figyelt kérdés
Ha napi 500 kalóriát égetek és 6 hét múlva kb 3 kilót foglyok az látszódni fog?
2016. máj. 14. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nemtudom mi ertelme ennek igy. En 1 evvel ezelobb borzaszto kover voltam 17 evesen 70kg 158cm el...

Jott az elhatarozas ...en lefogyok tessek majdnem 3 honap alatt 16 kg ot folytam azota 18 eves vagyok es tartom az 54kg,vissza se hiztam igaz napi 600kcal tol igen ritka ha tobbet eszek :)

2016. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
16:25-ös jézusom az nagyon kevés.. szerintem csak látszatfogyással fogytál..kíváncsi lennék a testzsírszázalékodra.. a kérdező kérdésére válaszolva..fogyni lehet, de nem ajánlom. sokáig én is 1000-1200 kaloriat ettem eddig, de mostanában 1500 kaloriat eszek korulbelul, néha sportolok, és sokkal jobban érzem magam,.. ne probalj nagyon gyorsan fogyni, ráérsz hidd el, és sokkal jobban fogod magad érezni ha többet eszel..persze figylej oda hogy mit eszel..sok fehérje, aztan szenhidrat, zsirok..
2016. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

attól függ a 3 kg mekkora feleslegből megy le, de a méreteidet nem tudjuk, ezért nehéz lenne megmondani, hogy látszódna-e.

Én is 1200 kcal-val fogyóztam mindig és nekem bevált, csak arra kell ügyelni, hogy az 1200 valóban tartalmas ételekből jöjjön össze, ne pedig 2 tábla milkából. És azért sportolni is kell, hogy maradjon izom is. Jelenlegi tömegemmel én is fél kilót fogyok 1200-al egy hét alatt, és működik.

2016. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. máj. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!