Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kérlek! Egy átlagos méretű...

Kérlek! Egy átlagos méretű csirkecomb mennyi kalóriányi lisztet, tojást, zsemlemorzsát vesz fel egy-egy beleforgatással?

Figyelt kérdés
Tehát egy csirkecombon hany kaloria csak a prézli?:)

2016. máj. 15. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
kb 80-100, mivel olajat is szív be
2016. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
fogyókúra rovatban van a kérdés, így nyílván okkal kérdezed, és ha a fogyás a cél, ne egyél panírozott dolgokat. ha csirke, akkor sem.
2016. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Én szoktam panírozott dolgokat enni, többnyire sütőbe sütöm ki és zabliszt a bunda, de van hogy sima rántott dolgot eszek, mégis több mint 35 kilót fogytam, mér ne lehetne rántott dolgokat enni? Ha belefér a kalóriakeretébe akkor azt eszik amit akar.
2016. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Második válaszoló, nem az volt a kérdés, hogy "egyek-e rántott dolgokat?".

Az is lehet, hogy azért kérdezi, mert a rantott combrol le akarja szedni a panirt, es tudni akarja, hogy a leszedett panir hany kcal.

Es az elso valaszolo jol mondja, kb 100.

2016. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó! ebben a fogyókúra rovatban egyre több a pofátlan ember, aki ha tanácsot kap, kioktatást kap. te is ezt csináltad most.
2016. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Márpedig nem írhatjuk elő minden fogyni vágyónak, hogy ne egyen rántott dolgokat. Simán ehet és simán fogyhat vele, ez világos. Persze meg lehet jegyezni, hogy előnytelen, de van, akinek nehezen fér bele, van, akinek simán. Oly sokféleképpen lehet fogyni. Nagyon kevés valódi szabály van rá.

Konkrét értéket én nem tudok a kérdésre, nekem tuti sikerülne X és 2X mennyiséget is rárakni...

2016. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a valaszokat! Nagyinal vagyok, es itt nem

allok neki szedegetni, hanem bele számolom a makró keretbe :)

2016. máj. 15. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!