Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy atlagos csirkecomb eseten...

Egy atlagos csirkecomb eseten (100 gr) mennyi kcal a bőre?

Figyelt kérdés

Leadtam 25 kgot, kb. 4-5 eve kezdtem életmódvaltasba. Az 1. Evben lement 20 kg, aztan sulyt tartottam majr feljott 1-2 kg, most ismet fogyiztam ősszel-telen.

Még kb 1,2 kg leadasa van tervben.



Tegnap este grillcsirkét ettem de nem egy egész combot (+zöldség) meg fél tojást (kivantam)


10,42 dkg volt a csirke, csonttal együtt.

Atlagos nagysagu comb volt. A bőre kb? Kcal lehet?

Tudom zsiros, es fogyiban nem kene enni csak a husi részét... Nem tudom, mennyi lehetett, és hogy ma egyek e Könyvtárkevesebbet..



2016. jan. 31. 06:49
 1/6 A kérdező kommentje:

*ma egyek e kevesebbet


Bocsi a hibákért, mobilról vagyok

2016. jan. 31. 06:51
 2/6 anonim ***** válasza:
A grillcsirke böre nem zsíros, mert a zsír idöközben kisült belöle. De lehet, hoyg 10 g is megvan, amit nem érdemes eleve számolni.
2016. jan. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csirkecomb teljesen belefér, szamold ki h 104 g csirkecombban hany kaloria van, illetve h az olaj illetve a fuszerek amivel sutotted mennyi, és kész is (azt ugye tudod, hogy 100 g sult hus nem annyi kaloriat tartalmaz, mint a nyers, mert viz parolog el, illetve zsir sul ki?).Ha megetted ennek a combnak 2/3-at, akkor szamold ugy, hogy a teljes adag kaloriatartalmanak a 2/3-a etted meg. Amugy ma sem kell könyvtárkevesebbet enned. :D Ha eddig sikerult, akkor ezutan is fog.
2016. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A grillcsirkét nem olajban sütik!!!!!
2016. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, arra a részére nem figyeltem, csak annyit olvastam, hogy csirke comb, és a csirkecombot lehet serbenyőben is sütni. De szerintem rakhattál volna egy 6. felkiáltójelet is.
2016. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.
2016. jan. 31. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!