Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez még fogyókúrás "étrend"...

Ez még fogyókúrás "étrend" vagy súlytartó inkább?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Diétázom edzés mellé, de úgy érzem, hogy ma picit sokat ettem. 170cm/18L és 57kg

Reggeli: 1db narancs (nem tudok reggelizni, de valamit muszáj ennem iskola előtt).


Ebéd:

-2db tükörtojás (teflonban sütve zsiradék nélkül), 20g bébirépával


Uzsonna:

-100g fehér kenyér (lemértem)

-90g kisteleki ömlesztett sajt (tejszínes)

-45g kisteleki metélőhagymás tömlős sajt.


Vacsora:

-1 kész adag (335g) turbó d. meggyes turmix


Nassolás napközben:

-Mizo krémkaland csokoládé puding (110g)

-Rolly szamócás túródesszert (30g)

-Milli krémtúró meggyes (90g)


Napközben kb. 2.5l folyaédkot fogyasztottam és megittam 7dl tejet (nagyon igénylem valamiért, próbálok leszokni róla).

Sport ma: 1 óra spinning edzés (emlékeim szerint 600-700kcal körül égettem el), 10 perc itthoni súlyzós edzés és 1.5 óra séta gyorsabb tempóban.


Bevitt kalória a kalóriabázis szerint: 1455kcal +a tej

Fehérje:72g

Szénhidrát:162g

Zsír:57g



2016. máj. 18. 18:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mostohaanyám ilyen téren eléggé házi sárkány és nem engedi, hogy magamnak főzőcskézzek a konyhában, szóval vagy találok olyat, ami belefér a diétámba vagy nem. A szüleim eléggé túlsúlyosak és borzalmas életmódot folytatnak (tésztán, kolbászon, szalonnán, zsíros húsokon és gyorskajákon élnek).

Húst nem igazán eszem, nem vagyok odáig értül. Néha-néha paradicsomos halat szoktam venni, de az sem tartozik a kedvenceim közé. A csirkemellet eszem meg szívesen, de az nem igazán szokott itthon lenni.

Zöldségeket gyakran eszem, de múltkor egy kicsit elméreteztem a salátámat és 4 napig azt ettem, hogy ne kelljen kidobni, így most azt egy kicsit hanyagolom. Inkább párolt zöldségeket szoktam enni, de mostanában már azokat is hanyagolom, kezdem kicsit unni.

A tojást szoktam elkészíteni különféle módokon, általában főtt tojás, rántotta vagy tükörtojás formájában. Ilyenkor zöldséget főzök hozzá, vagy puffasztott rizst.

Fehér kenyéren kívül más pékáru nem szokott itthon lenni, így fél éve kizártam teljesen az életemből. Ma volt az első nap, hogy megettem egy sajtos kenyeret, mert nagyon megkívántam és úgy gondoltam, hogy a sport mellett belefér.

Gyümölcsöket mértékkel fogyasztok, általában 1-2 szem alma, vagy 1-2 darab narancs szokott lenni a maximum.

2016. máj. 18. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!