Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás súlytartó vagy...

Fogyókúrás súlytartó vagy hízós nap? 1350 kalória az alapszükségletem.

Figyelt kérdés

R: 5 szelet extrudált kenyér (szeletenként 16 kalória) tejföllel és teakolbásszal (15 kis karika, maga a kolbász is nagyon vékony, a mérlegem nem méri, különben 10 dekánként tartalmaz 530 kalóriát)

T: egy fürt szőlő

E: ugyanaz, mint a reggeli

U: 3 szelet kolevit (szeletenként 20 kalória) 20%-os zsírtartalmú margarinnal és mézzel, 2 dl 1,5%-os zsírtartalmú tej

Ittam ma 2 kávét és 2 teát is, de ízesítés nélkül.

Még egy pohár joghurtot, esetleg egy almát vagy répát tervezek mára.


2011. okt. 18. 15:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én az eddigieket max 913 kalóriára tippelem. Lehetséges, hogy csak ennyi?
2011. okt. 18. 15:26
 2/19 anonim ***** válasza:
sulytartós hízos
2011. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A tejet kifelejtettem. Szóval 1000 kalória. Plusz joghurt és egy répa az hogy lenne hízós?
2011. okt. 18. 15:46
 4/19 anonim ***** válasza:

Borzalmas.

Egészségről hallottál már vagy neked az mindegy?

Remélem, nem az 1 almával és 1 répával akarod megmenteni magad.


Meddig csinálod? Mert utána 1 hónappal kezdheted elölről.

2011. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 LadyLee ***** válasza:
48%

Te vagy az, aki tegnap azon filozofált, hogy vajon még egy szilvát megehet-e, vagy attól minden bizonnyal ki fog törni az apokalipszis?


Ha igen:

Menj el terapeutához, mert súlyos étkezési zavarokkal küzdesz - min. ortorexiás vagy. Próbálj meg értelmesebb dolgokkal foglalkozni.

2011. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez kevés kalória, viszont nem jó...Fehérje az kevés? Főtt kaja nem is volt?

Egyél csirkemellet, halat, pulykamellet, főzelékeket, krémleveseket(amiket csak leturmixolsz, nem rántással vagy habarással sűríted be) párolt zöldségeket, sovány túrót.

A zöldség gyümölcs jó. A tejföl sovány legyen és csak keveset egyél, és a joghurt is legyen zsírszegény. A kolbász helyett esetleg valami egészségesebbet válassz. Mármint úgy értem néha-néha belefér egy két karika, nem azon bukik vagy áll a fogyásod, vagy súlytartásod, de azért egy nap a 4ből 2 étkezésnél ne szerepeljen.

2011. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Szerintem egész jó sejtéseim vannak az egészséges ételekről. ☺

A borzalmas extrudált kenyérrel borzalmas teljes kiőrlésű gabonához jutottam, a borzalmas kolevittel úgyszintén.

A borzalmas tej borzalmas fehérjében és borzalmas kálciumban gazdag, ráadásul laktózmenteset iszom, ami borzalmasan segít abban, hogy ne menjen borzalmasan a hasam.

A borzalmas teakolbászban (ettél már ilyet egyáltalán?) borzalmas sok hús van, olyasmi, mint a téliszalámi, csak kolbász alakú.

A borzalmas teák borzalmasan jó gyógynövényeket tartalmaznak, pl. menta, kamilla, csipkebogyó, fehér mályva, tényleg borzasztó, miket meg nem iszom.

A méz meg már tényleg annyira borzalmasan immunerősítő, hogy szót sem érdemel!

A margarin azon felül, hogy borzalmasan zsírcsökkentett a többihez képest, borzalmas vitaminokkal lett dúsítva (A,D,E)

A szőlő köztudottan az egyik vasban és vitaminokban leggazdagabb borzalmas gyümölcsünk.

Nem is tudom, mi lesz velem, ha így folytatom... Főleg ha még utána küldök egy pohár joghurtot meg egy répát. Borzalmasan borzalmas.

2011. okt. 18. 16:00
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a szilvás.
2011. okt. 18. 16:01
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, ma végre nem eszem semmilyen főtt ételt, hetente 1-2 alkalommal igénylem azt, hogy ne egyek főttet. Tegnap pl. sült csirkecombot ebédeltem sült padlizsánnal és paprikával, vasárnap húslevest, amiből jó sok húst és karfiolt megettem, de ma egyáltalán nem hiányoltam a főtt kaját.
2011. okt. 18. 16:05
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

Ha szerinted ennyire tökéletes a táplálkozásod akkor meg minek kérdezősködsz itt?

Madárkaja kenyér meg kolbász? Az hogy fér össze? Ha már kolbász akkor miért nem eszed már normális finom kenyérrel? Felesleges volt elrontani a kolbász ízét!


Mennyi az IQ-D ha szerinted 1000kalória az "hízós" te agyhalott -.-

2011. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!