Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mostanában miért eszem ennyit?

Mostanában miért eszem ennyit?

Figyelt kérdés

Csomószor èhes vagyok ès a legtöbbször csak èdessèget kívánok. Ez az előző héten kezdődött.. Mert amugy egèszsègesen eszek ès megfelelő adagokat is. Már 2 kg-ot sikerült is felszednem ebben az 1 hètben amit most lé akarok adni. 1600-1700 kcal-t eszek egy normális napomon. Ehelyett most:2000-2200

... 13/l 158cm/43kg most így 45 :( mièrt van ez? Soha nem volt ijen. Ja ès sportolok is.. napi 20 perc elliptikus tréner,20perc intenzív torna. Este 20perc nyújtás+15perc hasizom. Szoktam mèg ezek mellè futni,biciklizni,nèha kardiózni.



2016. máj. 28. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Neked nem fogynod, hanem híznod kéne kicsit. Sport eleve növeli a kalóriaigényt meg a növekedés is.
2016. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

45 kiloval fogyozol? Ne viccelj mar!! Igy is csontvaz vagy 45 kiloval!!

Amugy ijen=iLYen!

2016. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okè . Na de azèrt vissza kène állnom az 1600-17 kalóriára
2016. máj. 28. 19:32
 4/7 anonim válasza:
Miért kellene visszaállnod annyira? Hiszen növésben vagy és sokat mozogsz, sok kalóriát elégetsz. Szerintem nincs gond, csak arra figyelj, hogy az édességevésnél ne ess túlzásba.
2016. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Napi 400 kcal plusszal ugyan nem szedsz fel fél kilót sem egy hét alatt... Az a 2 kiló nem zsír, max. a töredéke az, de ezt sem tudhatjuk. Nekem 2 kiló egy nap alatt felmegy vagy lejön néha :D


Nem látlak s a számok nem adnak elég infót, de szerintem nem vagy csontváz, bizonyára nincs különösebb gond a súlyoddal. Az, hogy edzel jó, de 13 évesen kalóriát számolni... Én akkoriban azt se tudtam, mi a kalória. Ha 90 kiló lennél, mást mondanék, de vékony lehetsz vagy normális.

2016. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rám a periódusom előtt egy-másfél héttel szokott ilyen "falási kényszer" jönni és kitart egészen addig, amíg el nem kezdődik. És nem volt mindig így, csak az utóbbi hónapokban reagál/jelez így a szervezetem. Talán nálad is ez a baj.

De az is lehet, hogy nem viszel be elég tápanyagot, igazából elég sok helyről fújhat a szél.

2016. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) holnaptòl azèrt megpróbálok vissza álnni..hát majd meglátjuk sikerül -e
2016. máj. 29. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!